TemplateToaster Pro 5.0.0.9012

TemplateToaster Pro 5.0.0.9012

بیشتر سایت هایی که امروزه مشاهده می کنیم با سیستم های مدیریت محتوا متن باز رایگان آماده شده اند. وردپرس ، جوملا ، دروپال و ... از جمله سیستم های مدیریت محتوا پراستفاده است که در میان کاربران هم بسیار محبوب بوده و با توجه به قابلیت های فراوان آن ها مورد نسبت به بقیه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. پوسته ها در این سیستم های مدیریت محتوا نقش اساسی را بازی می کنند و به همین دلیل ما در این پست نرم افزاری به نام TemplateToaster را آماده کرده ایم که به راحتی می توان پوسته یا تم سیستم های مدیریت محتوا را در آن ها تولید و طراحی نمود.
وردپرس ، جوملا ، دروپال و بلاگر سیستم های مدیریت محتوایی هستند که در این ابزار می توان برای آن ها قالب طراحی نمود؛ طراحی HTML5 هم از نکات مثبت دیگری است که در این ابزار به آن توجه شده است. طراحی قالب های استاندارد جز مهم ترین و کلیدی ترین خصوصیات این ابزار محسوب می شود. سهولت در استفاده از نرم افزار در کنار واسط گرافیکی فوق العاده جذاب و مدرن هم از دیگر امکانات این ابزار است. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال طراحی قالب شخصی هستید حتما این نرم افزار را هم آزمایش کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار TemplateToaster:
- طراحی قالب وردپرس ، دروپال ، جوملا
- طراحی سایت های HTML5
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- واسط گرافیکی فوق العاده جذاب و مدرن
- انجام کارها بدون نیاز به کدنویسی
- وجود طرح های از پیش تعریف شده در نرم افزار
- طراحی قالب های به صورت کاملا استاندارد
- ویرایش قالب ها بدون هیچ گونه محدودیتی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7 و 8

توضیحات و اطلاعات نرم افزار

دموی نرم افزار

TemplateToaster Pro 5.0.0.9012   >>>   پشتیبانی از جوملا 2.5 و 3

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *