Modals Pro 6.2.9

Modals Pro 6.2.9

پلاگین Modals این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید در اکثر قسمت های جوملا پاپ آپ ایجاد نمایید. این پلاگین هم می تواند لینک ایجاد کند و هم لینک های موجود در سایت شما را به صورت پاپ آپ نمایش دهد. پاپ آپها به سبک فانتزی Lightboxes می باشد و قابلیت اعمال css دلخواه را به شما می دهد شما می توانید ابعاد پنجره پاپ آپ و تمامی تنظیمات دلخواه را از طریق خود پلاگین یا css اعمال کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد یک سایت خارجی را با هر اندازه دلخواه به صورت پاپ اپ در سایت لود کنید، یک مطلب جوملا را بدون جزییات قالب و تنها خود مطلب را به صورت پاپ آپ در بیاورید. مطلبی دلخواهی را با کلیک پاپ آپ کنید، یا اینکه پاپ آپ هنگام لود سایت نمایش دهید. اسلاید شو یا گالری از تصاویر جوملا به صورت پاپ آپ ایجاد کنید، تصاویر و ویدئو ها را به صورت پاپ آپ نمایش دهید. نکته ای که برای این پلاگین وجود دارد این است که می توانید پلاگین را در منو ها نیز استفاده نمایید.

برای تبدیل لینک ها چندین روش وجود دارد:

  • استفاده از تگ {modal}
  • استفاده از کلاس
  • تمامی لینک های خارجی
  • با استفاده از target=”_blank” برای لینک های داخلی و خارجی
  • استفاده از آدرس url
  • بر اساس نوع فایل مثلا همه فایل های pdf به صورت پاپ آپ باز شوند.

توضیحات و اطلاعات افزونه

دموی افزونه

Modals Pro 5.4.0   >>>   پشتیبانی از جوملا 2.5

Modals Pro 6.2.9   >>>   پشتیبانی از جوملا 3

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *