Ders8.1 – نسخه تصویری آموزش هیتیت 1-درس هشتم

Ders8.1 – نسخه تصویری آموزش هیتیت 1-درس هشتم

معروف ترین مراکز خرید ترکیه

در شهرهای مختلف ترکیه نیز مانند کشور عزیزمان ایران، بازارهای قدیمی و بزرگی وجود دارد که مرکز مهمترین تبادلات تجاری ترکیه هستند. اما علاقمندان به خرید در تور ترکیه می دانند که مهمترین مقصد برای علاقه مندان به خرید، شهر استانبول بخصوص گرند بازار (Grand bazaar ) و خیابان استقلال هستند. استانبول مملو از فروشگاه ها و مراکز خرید سنتی و مدرن است به همین دلیل اگر به این خیابان ها بروید بیشتر خانم هایی را خواهید دید که با ذوق فراوان در حال خرید کردن هستند. البته هر کدام از محله های استانبول دارای مراکز خرید متفاوتی هستند که بهتر است قبل از سفرتان، ارزان ترین مراکز خرید استانبول را متناسب با بودجه خودتان پیدا کنید.
مهمترین مرکز خرید استانبول Kanyon یا کانیون، سیتیز City’s، مارمارا Marmara برای خرید کالاهای لوکس و برند، اولیویوم Olivium مرکز تجاری که اجناس با کیفیت اما با قیمت ارزانتر به فروش می رسند و مرکز فروش جواهرات Cevahir که برای علاقه مندان به بازدید از جواهرات زیبا بهترین پیشنهاد محسوب می شود.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *