Besinci Ders – نسخه تصویری آموزش هیتیت 1-درس پنجم

Besinci Ders - نسخه تصویری آموزش هیتیت 1-درس پنجم

 مسائل کم اهمیت را بزرگ نکنید

 

اگر بخواهید تمام مباحث زبان ترکی استانبولی را یکجا یاد بگیرید، این فرآیند می تواند ناامیدکننده باشد. اگر به اشتباهات کوچکتان بیش از حد بها بدهید و ایرادهای مکالمه را بیش از حد بزرگ کنید، نمی توانید روند پیشرفتتان را درست ببینید.

علاوه بر اشتباهات، می توانید دچار یکنواختی شوید. این حالت زمانی اتفاق می افتد که مدتی طولانی و به طور مدوام مطالعه و تمرین کنید ولی از کارتان نتیجه نگیرید و حس کنید پیشرفت نکردید. ولی هروقت احساس ناامیدی و یکنواختی کردید یا با اشتباهات زیادی مواجه شدید، یادتان نرود این ها موانع کوچکی هستند که نباید شما را از راه اصلی یادگیری و تسلط در زبان ترکی استانبولی منحرف کنند. مانع اصلی این است که جا بزنید و به هدفتان نچسبید.

اگر در این راه ثابت قدم باشید، می توانید اشتباهاتتان را تصحیح کنید تا توانایی های شما تقویت شود، اما اگر سرعت یادگیریتان را کم کنید یا تسلیم شوید، روند یادگیری کند می شود و ممکن است اصلا چیزی یاد نگیرید. پس یادتان باشد تا زمانی که مطالعه می کنید و زبان را یاد می گیرید، شکست نمی خورید. ممکن است گاهی حس کنید دارید میبازید، اما محکم باشید و جا نزنید.

یکی از راه های کاربردی برای اینکه انگیزه تان را از دست ندهید این است که اهداف هفتگی داشته باشید. تحقیقات نشان داده است، هدف داشتن تاثیر قابل توجهی روی یادگیری دارد. یک مبحث گرامر به زبان ترکی استانبولی یا چند کلمه جدید را در نظر داشته باشید و هدفتان این باشد که در هفت روز آینده آن ها را یاد بگیرید. آخر هفته پیشرفتتان را بررسی کنید. این معیارهای کوچک می توانند به شما حس موفقیت و کمال بدهد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *