AutoTweet NG Pro 8.5.0

AutoTweet NG Pro 8.5.0

این روزها شبکه های اجتماعی در سراسر وب حکمفرمایی می کنند و روزانه میلیون ها نفر از این سایت ها بازدید می کنند. به همین دلیل از نظر بسیاری از مراجع بهینه سازی، اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی خصوصا فیس بوک و تویتر بسیار پر اهمیت است و می تواند ترافیک سایت شما را بالا ببرد.

از طرف دیگر، پست کردن مطالب روی فیس بوک و تویتر وقت گیر است و بسیاری مدیران سایت ترجیح می دهند وقت خود را بیشتر روی سایت خود سپری نمایند و مطالب سایت خود را به روز کنند.

با استفاده از این کامپوننت، هر مطلبی که روی سایت خود بنویسید به صورت اتوماتیک روی صفحه تویتر و فیس بوک شما منتشر می شود! البته دارای تنظیمات خوبی برای شخصی سازی هم هست. پس می توانید به راحتی مطالب خود را در اختیار تعداد زیادی از بازدیدکنندگان فیس بوک و تویتر قرار دهید.

از مهمترین قابلیت های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمامی پلاگین های این برنامه قابل تنظیم و شخصی سازی هستند.
  • این برنامه با برنامه های بهینه سازی سئو سازگاری دارد.
  • دارای قابلیت پست مطالب قبلی در فیس بوک و تویتر.
  • دارای قابلیت مدیریت پیام ها و ارسال مجدد مطالب.

نسخه رایگان این برنامه فقط دارای امکان پست روی فیس بوک و تویتر می باشد اما در نسخه تجاری می توانید به هر تعداد اکانت فیس بوک، تویتر و یا LinkedIn را اضافه نمایید.

توضیحات و اطلاعات افزونه

دموی افزونه

AutoTweet NG Joocial 8.4.0    >>>   پشتیبانی از جوملا 2.5 و 3

AutoTweet NG Pro 8.5.0        >>>   پشتیبانی از جوملا 2.5 و 3

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *