گزارش نویسی در پرستاری

گزارش نویسی در پرستاری

انتقال اطلاعات به فرد یا گروهی مشخص ، به صورت کتبی یا شفاهی ؛ ویا نوشتن و به تحریر درآوردن اطلاعات ، اخبار ، رویدادها که با ساده ترین کلام و کوتاه ترین زمان هدف مورد نظر را بیان کند .

گزارش نویسی در پرستاری بسیار با اهمیت و مهم می باشد زیرا هم در روند و پروسه درمان بیماران می تواند کمک کننده باشد و هم از جنبه قانونی می تواند کمک بسیار زیادی را در مواقع لزوم به پرستار و بیمار ارائه دهد.

این فایل در قالب پاورپوینت و در 62 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده و شامل موارد بسیار مهم در مورد گزارش نویسی در پرستاری بوده و ویژه برگزاری کارگاه آموزشی گزارش نویسی می باشد.

هدف از گزارش نویسی - هدف از تشکیل پرونده و ثبت اطلاعات - کاربرد های گزارش نویسی پرستاری - جنبه حقوقی ثبت - جنبه ارتباطی ثبت - جنبه درمانی ثبت - جنبه روانی و اجتماعی ثبت - ویژگی های کلی یک گزارش خوب - انواع گزارش پرستاری - گزارش تغییر شیفت - گزارش نویسی به روش سنتی - نکات مهم و ضروری در ثبت گزارش - تصحیح موارد اشتباه در ثبت گزارش - کاردکس پرستاری - گزارش نویسی گام به گام - گزارش بدو ورود - گزارش تغییر شیفت - گزارش قبل از عمل - گزارش ریکاوری - گزارش بعد از عمل - گزارش حوادث اتفاقی - گزارش انتقالی - گزارش ترخیص بیمار - گزارش فوتی و ... بخشی از مهمترین مطالب این فایل می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(9550 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *