کسب و کار با موبایل ۱۰۰٪ کاربردی

کسب و کار با موبایل ۱۰۰٪ کاربردی

قبل از هر چیزی چند دقیقه وقت بزارید و این مطلب رو بخونید

باینری آبشن نیست!

این کار بازاریابی شبکه ای برنامه های موبایلی مانند رسنو، ۷۰۳۰،کنتل و…. نیست!

این کار شرط بندی مسابقات فوتبال نیست!

این کار ربطی به تلگرام و اینستاگرام ندارد!

این کار فروش و بازاریابی ممبر و فالوور نیست!

این کار سرمایه گذاری و فروش در آمازون نیست!

این کار نیاز به زبان انگلیسی ندارد!

این کار خرید بورس یا فارکس نیست!

این کار کاملا قانونی است!

در یکی از روش ها آموزش کسب درآمد به دلار است و روش برداشت پول هم آموزش داده شده است!

این پکیج با پکیج هایی که تا حالا در اینترنت و تلگرام دیدید کاملا فرق میکنه!

این کار کاملا حلال و مطابق با قانون کشور است و هیچ گونه کلاه برداری،دروغ و سوء استفاده ای در کار نیست!

این کار خرید و فروش ارز های دیجیتال و وبمانی نیست!

این کاراستخراج بیت کویین و ارزهای دیجیتال نیست!

پول درآوردن شما ضرر به کسی وارد نمی کند، بلکه حتی به کشور هم کمک میکند!

این کار آی نوتی نیست!

این کارتبلیغات کلیکی و تماشای فیلم و تماشای تبلیغ نیست!

این پکیج در هیچ سایتی منتشر نشده!

این پکیج 100% کابردی می باشد

این کار مادام العمر است!

.........................................................................................

حالا ببینیم چجوری میتونیم از موبایل بدون هیچ سرمایه ای درامد میلیونی داشته باشیم !؟

شما می توانیدبا یک گوشی موبایل متصل به اینترنت کسب درامد کنید،بدون نیازبه سرمایه ودانش خاصی.این یک باور اشتباه است که فقط متخصصین می توانند از اینترنت پول در آورند و کسب درآمد اینترنتی به هیچ وجه کار آدم های عادی نیست!  این روزها افراد علاقه مند به کسب درآمد از طریق اینترنت خیلی راحت تر نسبت به  قبل می توانند از اینترنت کسب درآمد داشته باشند. حتی کسب درآمد از اینترنت در خانه هم امکان پذیر است. همچنین کسب درآمد برای خانم های خانه دار هم ممکن خواهد بود. نه نیاز به دفتر کار دارید و نه مجوزهای لازم! به لطف پیشرفت ابزارهای دیجیتال و شبکه های اجتماعی پول در آوردن برای جوان های 17 ساله هم امکان پذیر شده است.ازاین روتیم ما مجموعه ای از بهترین روش های کسب درامد از اینترنت رادر قالب یک کتاب الکترونیکی(pdf) جمع آوری کرده ودر اختیار شما عزیزان قرار داده است. این کتاب حاصل سال ها تجربه تیم ماست. ماروش های بسیاری را در ضمینه کسب و کارهای اینترنتی تجربه کرده ایم ودر این کتاب بهترین راه هایی که خودمان هم ازآن ها استفاده میکنیم را به طورکامل آموزش داده ایم.در این کتاب شما یادمیگیرید که چگونه بدون داشتن دانش و تخصص خاصی، بدون نیازبه سرمایه اولیه،بدون نیاز به داشتن تجربه در ضمینه ای،بدون نیاز به هیچگونه امکانات اولیه ی خاصی فقط و فقط با داشتن یک گوشی موبایل واینترنت معمولی ،در کوتاه ترین زمان ممکن به درامدمعقولی برسید (روزی  ۲۰۰هزارتومان وحتی بیشتر)وصاحب کسب کار خود شوید.یک گوشی موبایل  و یک اینترنت معمولی کافی است تا بتوانید کسب و کار خود را در اینترنت راه اندازی کنید. خیلی از جوان ها را دیده ایم که سن و سال کمی دارند اما درآمد آن ها گاهی اوقات از پزشکان هم فراتر می رود. این قدرت کسب درآمد از اینترنت است. در هر شرایطی می توانید با تجهیزات فعلی تان از اینترنت پول درآورید. برای شروع اصلا نیاز به تجهیزات حرفه ای ندارید! 

.............................................................................................................

 

قیمت این کتاب آموزشی باتخفیف ویژه فقط 20000تومان است.این تخفیف ویژه فقط به مدت محدود فعال می باشد و به زودی برداشته خواهد شد.
شما فقط یکبارهزینه میکنید و برای همیشه میتوانیدازاین آموزش کسب درامدکنید

اگر تصمیم خود را گرفته اید پیشنهاد می کنم حتما روی لینک زیر کلیک کنید. اگر واقعا مصمم هستید تا مثل هزاران افرادی که در روز کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند شما هم این کار را شروع کنید و کسب درامد اینترنتی واقعی را تجربه کنید ما می توانیم کمک تان کنیم.اگر این روش ها را دقیق انجام دادید ونتیجه مطلوبی نگرفتید همه ی وجه پرداختی شما بازگردانده میشود.

.........................................................................................................................................................

 

سوالات رایج

_برای این کار چه مقدار سرمایه نیاز داریم؟

 پاسخ:برا ی این کار به هیچ سرمایه ای نیاز ندارید اما اگراندکی خرج کنید روند پیشرفتتان سریعتر می شود

_اگرشما درآمد میلیونی دارید پس چه نیازی به فروش این آموزش دارید؟

 پاسخ:من حتی اگر درآمد میلیونی داشته باشم منطقی نمیبینم که از کسب درآمد های دیگر دست بردارم ودانش وعلم خود را با دیگران شریک نسازم.شما نیز باید همین طور باشید و از هر فرصتی در زندگیتان استفاده نماییدچون ممکن است همین مقدار کم روز به روز افزایش پیدا کند و همچنین تجربیات خود را در ازای پولی به دبگران انتقال دهید.

_اگر این آموزش حاصل تجربیات شماست پس چرا اینقدر ارزان است؟

 پاسخ:به علت شرایط بد اقتصادی کشور ،تصمیم گرفتیم این آموزش را با حداقل قیمت برای فروش قرار دهیم تا هموطنان بیشتری بتوانند این آموزش را تهیه کنند واز آن استفاده کنند و همچنین بتوانیم فروش بیشتری داشته باشیم و خودمان هم سود بیشتری کنیم

_چه افرادی می توانند از این آموزش استفاده و کسب درآمد کنند؟

 پاسخ:شروع کسب درآمد با این روش ها فقط به تهیه این کتاب و مطالعه ی آن نیاز است وهمه افراد با هرسطح تحصیلاتی می توانند از آن به طور کامل استفاده کنند،چه مهندس ،چه کارگر ،چه دانشجو،چه زن و چه مرد.البته کمی آشنایی با اینترنت و موبایل نیاز است وشرط موفقیت،مطالعه کامل آموزش ها واجرایی کردن تمام و کمال آنهاست

_آیا این آموزش ها همون بازار یابی شبکه ای و فعالیت در سایت های خارجی و کلاهبرداری است ویا سایت های پیش بینی فوتبال،بیمه و تبلیغات کلیکی هست؟اگرهیچ کدومه پس چه روشیه؟

 پاسخ:خیر،روش های ما به هیچ کدام از این هامربوط نمی شود.قطعا با دیدن آموزش های ما تعجب می کنید که چرا زودتر وارد این کار ناب نشدید.روش هایی کاملا قانونی و شرعی که درآمد بسیار زیادی دارند.البته نباید توقع داشته باشید که یک شبه میلیونر شویدبلکه باید پله پله با تلاش خود پیشرفت نمایید.متاسفانه نمی توانم آموزش حاصل تجربیات چندساله خود را لو بدهم و به همین راحتی در دسترس سودجویان اینترنتی قرار بدهم. 

_چطور می تونم به شما اعتماد کنم؟

 پاسخ:بنده و همکارانم مدتهاست از این روش ها کسب درآمد می کنیم به همین دلیل فیلمی در بالا از درآمد خود قرار دادیم همچنین ما به شما تضمین می دهیم که اگر روش ها را دقیق انجام دادید ونتیجه نگرفتید وجه پرداختی شما باز گرداننده می شود

_چرا این روش هایی که انقدرتعریفشون رو میکنید همه نمیان سمت این کار؟

 پاسخ:اگر همه آدم ها مثل هم بودند که یا همه میلیاردر بودند یا فقیر.هرکسی علاقه و سطح فکری مختص به خودش را داردواصلا قرار نیست همه یک روش را انتخاب کنند،از طرفی موقعیت هایی که برای یک شخص درطول دوران زندگی اش پیشنهاد می شودباهمدیگر متفاوت است.

_آیا این درآمد حلال و قانونیست؟

 پاسخ: بله این درآمد از لحاظ قانونی هیچ مشکلی نداردو به راحتی می توانید بدون هیچ مجوزی کار خود را انجام دهید.همچنین از لحاظ شرعی هم هیچ مشکلی ندارد و یک روش حلا می باشد.

_برای کسب درآمد از این روش ها روزی چقدر باید وقت گذاشت؟

پاسخ: روزی دو یا سه ساعت کافی است البته هرچه بیشتر وقت بگذارید،سریع تر به درآمد های بالاتر می رسید

_تا چه مقدار می توان از این روش ها کسب درآمد داشته باشیم؟

 پاسخ: درآمد شما به سه فاکتور مهم بستگی دارد:1-علاقه 2-تلاش 3-استعداد،اگر علاقه و انگیزه به همراه پشتکار داشته باشید و کمی استعداد خودتان را نیز چاشنی کار کنید درآمد بسیار خوبی بدست خواهید آوردبنابراین نمی توان مبلغ خاصی راگفت بلکه همه چیز به خودتان بستگی دارد اما این روش ها تا روزی یک میلیون تومان هم ظرفیت دارد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *