کد سه بعدی تابعی سه بعدی ساز تصاویر دو بعدی در متلب

کد سه بعدی تابعی سه بعدی ساز تصاویر دو بعدی در متلب

درود

کد متلب به صورت تابع سه بعدی ساز که ورودی آن یک تصویر و خروجی آن تصاویر مربوططه در بافت آناگلیف هستند می باشد. کد تحلیل و ... ارائه می شود.

با عینک آناگلیف قرمز سبز ببینید...

در تاریخ 1395/8/21 (آخرین به روز رسانی) مستندی از تحلیل خطا در مهندسی نرم افزار ارائه شد (فایل Documents_598866_7128.zip).

توجه: با توجه به مستند شاخص طیف در مورد اشکال اخیر پیشنهاد نمی شود در مورد خطای بحرانی خرابی ماشن یا مشاین بینایی طراحی معماری خاصی پیشنهاد گردد. نتیجه نیز کامل منطقی است زیرا چون شاخص طیف با توجه به معماری "As is" تعریف شنده بدست می آید لذا پیشنهاد نمی گردد طراحی معماری خاصی ارائه گردد.

با توجه به تعریف نشده بودن یک شاخص طیف وجود خطا در طراحی امری اجتناب ناپذیر است و صد در صد بودن خطا و طبیعت خطای بینایی لذا کارایی شاخصی نیز صدر صد بدست می آید. زیرا مابقی تغییرات تاثیری در شاخص های طیف و پیشترفت ندارد. لذا شاخص انتخاب طراحی تنها شاخصی است که تعریف نشده باقی می ماند.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *