کتاب سیسیلی دراگون حرکت به حرکت The Sicilian Dragon: Move by Move

کتاب سیسیلی دراگون حرکت به حرکت The Sicilian Dragon: Move by Move

The Sicilian Dragon: Move by Move

Carsten Hansen

سیسیلی دراگون حرکت به حرکت

توسط: کارستن هانسن

با 3 فرمت : PDFCBVPGN

نسخه اورجینال

با قابلیت کپی  و چاپ صفحات 

انتشارات : 2016 

 

حرکت به حرکت، اساس ایده آلی برای مطالعه شطرنج فراهم می کند. با به چالش کشیدن دایمی خواننده برای یافتن بهترین حرکات، و وادار کردن خواننده به پاسخ دادن به سوالات کاوشگرانه، ساختار بسیار عالی برای تمرین مهارت های حساس شطرنجی فراهم می کند. درست به اندازه روش سنتی آموزش دانش شطرنجی.

سیسیلی اژدها یا دراگون یک شروع بازی معروف شطرنج است. در بین بازیکنان در تمام سطوح محبوب است. خطوط اصلی اغلب به موقعیت های فوق العاده تیزی منجر می شود که در آن هر دو بازیکن به شاه حریف خود حمله می کنند. اشتباهات به ظاهر بی اهمیت ممکن است به شدت مجازات سختی را بهمراه داشته باشد، و دانش خوبی از تئوری و استراتژی سیسیلی دراگون کاملا برای موفقیت حیاتی است. در این کتاب، استاد فیده کارستن هانسن شما را به پیوستن به او در مطالعه سیسیلی اژدها و واریانت های بسیار آن دعوت می کند . با استفاده از بازی ها گویا، او  ایده های اصلی پوزیسیونی و تاکتیکی برای هر دو طرف، توضیح می دهد پاسخ به تمام سوالات کلیدی را فراهم می کند و مطمئن شوید به شما برای موفقیت در بازی سیسیلی هر چیزی که نیاز باشد می گوید.

  • رهنمود های ضروری و آموزش در سیسیلی اژدها

  • ایده های مهم و اساسی شطرنج

  • با بهره گیری از یک روش ایده آل برای مطالعه شطرنج

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *