کتاب برد با سیسیلی نایدروف یک مجموعه کامل برای سیاه Winning with the Najdorf Sicilian

کتاب برد با سیسیلی نایدروف یک مجموعه کامل برای سیاه Winning with the Najdorf Sicilian

Winning with the Najdorf Sicilian

An Uncompromising Repertoire for Black
by Zaven Andriasyan

برد با  سیسیلی نایدروف Najdorf

یک مجموعه کامل برای سیاه
توسط زاون Andriasyan

فرمت : pdf

نسخه اورجینال / با قابلیت کپی و چاپ / بهترین کیفیت

تعداد صفحات : 259

انتشارات :new in chess 2014

ربان:انگلیسی

دانلود نمونه صفحات. (PDF)

Publisher: New In Chess, 2013
Edition: Paperback medium
ISBN: 978-90-5691-429-5
Pages: 256
Language: English

 

 سیسیلی Najdorf نایدروف آمادگی کاملی در برابر حرکت  1.e4

Najdorf تنوع از دفاع سیسیلی همچنان به صورت بسیار محبوب. حمایت شده توسط قهرمان مبارزه بزرگ مانند گری کاسپاروف و بابی فیشر، انعطاف پذیر، سیستم زیبا و غنی یکی از بهترین راه ها برای سیاه برای پیروزی بازی ارائه می دهد. استاد بزرگ جوان ارمنی زاون Andriasyan توسعه داده است و با موفقیت برای سیاه در استخدام مجموعه حمله نایدروف Najdorf. در این کتاب او اشاره می کند راه هایی برای اجتناب از خطرناک ترین سیستم های  سفید، مانند حمله انگلیسی، و ارائه ایده هایی از ابتدا برای سیاه به مبارزه برای ابتکار عمل  . بازنگری همه میدانهای Najdorf، چالش Andriasyan دیدگاه های پذیرفته شده و نور می تابد و جدید در این شروع بازی بزرگ. در جستجوی خود تعداد زیادی از بهبود رادیکال را برای مسیرهای جدید، او پیدا کرده است ، و در نتیجه به یک مجموعه کامل، تعجب آور و punchy.بازیکنان شطرنج در همه زمان!بعد از مطالعه این کتاب در  سیسیلی Najdorf نایدروف آمادگی کاملی در برابر حرکت  1.e4 را خواهند داشت .   با مقدمه توسط لوون آرونیان. زاون Andriasyan (1989). در حال حاضر یکی از قوی ترین استاد بزرگان در ارمنستان. زاون Andriasyan به طور منظم برای سالنامه جدید در شطرنج  نویسندگی فعالی دارد.

دفاع سیسیلی از جمله شروع بازی هایی است که تعداد واریانت ها و شاخه های منشعب از آن فوق العاده زیاد است که هرکدام نیز پیوسته در معرض تغییر و دگرگونی بوده و دایما مورد بررسی تئوریک عمیق اساتید شطرنج جهان واقع می شود. آموختن و یادگیری این شروع بازی از ارکان اصلی و اساسی همه شطرنجبازان قرن حاضر شده است.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *