کتاب ارزشمند شایعترین اشتباهات شطرنج 10Most Common Chess Mistakesنسخه PDF-PGN

کتاب ارزشمند شایعترین اشتباهات شطرنج 10Most Common Chess Mistakesنسخه PDF-PGN

10 Most Common Chess Mistakes

کتاب فوق العاده ارزشمند 10تا از شایعترین اشتباهات شطرنج

نویسنده: لاری ایوانز

فرمت : PDFPGN

نسخه اورجینال

تعداد صفحات : 182

  • ناشر: کارتواز؛ نسخه 4 (25 ژوئیه 2017)

  • زبان: انگلیسی

  • ISBN-10: 1580423469

  • ISBN-13: 978-1580423465

 

این مجموعه جذاب  221 اشتباه، سهل انگاری ,نادیده گرفتن و خطای مستقیم از بازیهای واقعی را نشان می دهد که بازیکنان بزرگ برای نقض اصول اولیه شطرنج چه قیمتی را پرادخته اند, و چگونه میتوانستند از این اشتباهات در بازی های خود جلوگیری کنند. 

مجموعه ای جذاب از 221 خطای معمول انجام شده توسط بزرگترین بازیکنان شطرنج جهان که  شما را به  چالش می کشد. مهارت های خود را تست کنید.در هر دیاگرام دو حرکت را به شما معرفی میکند. یکی درست و یکی اشتباه که باید حرکت درست را انتخاب کنید. و شما شگفت زده خواهید شد که چطور قهرمانان جهان در شرایط بحرانی این اشتباهات را مرتکب می شوند و اصول اساسی شطرنج را نقض می کنند.  با بی توجهی به گسترش و امنیت شاه، غفلت از تهدیدها و حملات زودرس در ابتدا، بی دقتی و شتاب زده حرکت کردن ، که شما دقیقا برعکس این موارد را باید انجام دهید و بهترین ادامه را پیدا کنید.با استفاده از این کتاب قدرت وسط بازی خود را نیز می توانید افزایش دهید. (شخصا از دیاگرام های این کتاب برای تدریس کلاس های خصوصی نیز استفاده می کنم)

نوبت سیاه کدام یک از حرکات زیر درست است؟

 

(a) Qxc6 (b) Qe3

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *