کتاب ارزشمند استادی در استراتژی شطرنج Mastering Chess Strategy

کتاب ارزشمند استادی در استراتژی شطرنج Mastering Chess Strategy

Mastering Chess Strategy

Johan Hellsten

استادی در استراتژی شطرنج

توسط یوهان هلستن

سطح: 1800 تا 2300

با سه فرمت: pdf - pgn - cbv

انتشارات: everyman chess

نسخه اورجینال

مناسب برای گوشی های اندروید و کامپیوتر

آنچه در این کتاب خواهید آموخت:

 • یک دوره آموزش اساسی در استراتژی شطرنج
 • شامل بیش از 450 صفحه از توصیه های استاد بزرگ
 • شامل بیش از350 تمرین آموزشی
 • شامل 1005 تمرین در فایل pgn

بازدید در سایت آمازون 

 • Paperback: 496 pages
 • Publisher: Everyman Chess; First Edition edition (October 19, 2010)
 • Language: English
 • ISBN-10: 1857446488
 • ISBN-13: 978-1857446487

استاد بزرگ یوهان هلستن متقاعد شده است که تسلط در استراتژی شطرنج درست مثل تاکتیک های شطرنج نیاز به تمرین بیشتری دارد.این کتاب که یک محصول فوق العاده است سال ها خود را به عنوان یک معلم شطرنج تمام وقت معرفی ، و به طور خاص به عنوان بخشی از یک برنامه آموزشی برای بهبود تفکر استراتژیک طراحی شده است که در آن یک طیف گسترده ای از موضوعات کلیدی متمرکزشده است و یک پایه اساسی برای بازی استراتژیک فراهم می کند.علاوه بر نمونه های بسیاری، یکسری از تمرینات با دقت انتخاب شده که اجازه می دهد تا خوانندگان به نظارت بر پیشرفت خود و به تمرین آنچه که فقط با دست وجود دارد بپردازند. بدنبال یک راه ایده آل برای پیشرفت بازیکنان بر طبق استانداردها است اگر چه به طور عمده برای دانش آموزان طراحی شده است، لکن یک منبع عالی برای معلمان و مربیان شطرنج است.

توصیه آموزش برای بازیکنان از 1800 تا 2300 ارائه شده است

 

A first rate book that will provide plenty of instruction for players from 1800 to 2300. Recommended

Grandmaster Johan Hellsten is convinced that mastering chess strategy - just like chess tactics - requires practice, practice and yet more practice!

This outstanding book is a product of his many years' work as a full-time chess teacher, and is specifically designed as part of a structured training programme to improve strategic thinking. It focuses on a wide range of key subjects and provides a basic foundation for strategic play. Furthermore, in addition to the many examples, there's an abundance of carefully selected exercises which allow readers to monitor their progress and put into practice what they have just learned. Following such a course is an ideal way for players of all standards to improve. Although designed mainly for students, this book is also an excellent resource for chess teachers and trainers.

 • An essential course in chess strategy
 • Contains over 400 pages of Grandmaster advice
 • Includes more than 350 training exercises

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *