کارآفرینی گلخانه سبزي و صيفي شركت تعاوني 35 ص

کارآفرینی گلخانه سبزي و صيفي شركت تعاوني 35 ص

با فرمت ورد

رشد و توسعه جوامع انساني ، محدوديت منابع طبيعي و نياز نامحدود انسان به مواد غذايي ، پوشاك ، مسكن و از سوي ديگر محوريت وجودي انسان در عرصه هستي با امتياز نيروي تفكر و انديشه به عنوان نيروي مدير و مبتكر و خلاق ، وي را پيوسته وادار نموده تا در جهت تغيير و تكامل عوامل و عناصر اطراف خويش دائماً و بي وقفه در سعي و تلاش بوده و يك لحظه غفلت به منزله مرگ و نيستي و زيان باشد . ماحصل اين تلاش طبيعتاً سازندگي و بهينه سازي مجموعه عوامل مثبت و در نتيجه ترقي روزافزون تمدن انساني را به دنبال خواهد داشت . با توجه به اين توسعه طلبي خصوصاً در زمينه ارتباطات جمعي و جهاني شدن آن ، همزمان با ورود علم و تكنيك در عرصه هاي زندگي اجتماعي ديگر جاي هيچ درنگ و تأملي را براي بشر باقي نميگذارد تا جدا از اين رابطه پيوستگي عظيم عرض اندام نمايد و البته اين موضوع خود به عنوان يك عنصر مثبت و سازنده در جهت بهبود ساختار اجتماع بشري خودنمايي نموده و تاحد زيادي باعث محو عناصر مخرب اجتماعي به ويژه خودكامگيهاي قطبهاي جهاني شده و نويدي است در جهت بهبود مناسبات و جلوه ارزشهاي والاي انساني .

با توجه به مطالب ذكر شده پيروي از روشهاي جديد و نوين توليد و بهره وري و بهبود ساختار عوامل توليد يك امر واجب و حتمي بوده كه در پيروي از اين اصل طرح ارائه شده فعلي نمونه اي از اين نوع فعاليتها به منظور استفاده بهينه و مفيد و رسيدن به حداكثر توليد يعني اقدام به اجراي عمليات زراعي در فضايي كاملاً كنترل شده و به شيوه اي كاملاً جديد و با نظارت عاليه كارشناسي و تا حدودي به دور از روشهاي سنتي و قديمي ميباشد تا ضمن ارائه و ترويج روشهاي مدرن توليد و ايجاد درآمدي مفيد و اشتغال سازنده براي چند خانوار بتوانيم بخشي از نيازهاي جامعه را تأمين نمائيم .

 

اهداف اجراي طرح :

  • اشتغالزايي مولد و پايدار در منطقه به صورت مستقيم و غير مستقيم .
  • كمك به توسعه اقتصادي استان .
  • كمك به تحقق اهداف مورد نظر دولت جمهوري اسلامي ايران در زمينه هاي گوناگون .
  • افزايش سطح درآمد تعاوني و كاركنان طرح .
  • ايجاد انگيزه و كار مناسب جهت جوانان .
  • توسعه فضاي سبز و تأمين نياز سبزي و صيفيجات در منطقه .
  • بهره برداري بهتر از منابع آب و خاك با استفاده از جديدترين و مدرنترين تكنولوژي موجود .

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *