چگونه ترکیبهای شطرنج را تجسم کنیم How to Visualize Chess Combinations

چگونه ترکیبهای شطرنج را تجسم کنیم How to Visualize Chess Combinations

چگونه ترکیبهای شطرنج را تجسم کنیم

How to Visualize Chess Combinations

by IM Danny Kopec

مدت زمان: 2 ساعت

فرمت: MP4

Level: Beginner, Intermediate, Advanced

اصول مطالعه شطرنج حفظ کردن آن نیست، بلکه درک آن است! و این دقیقا همان چیزی است که  IM Dr Danny Kopec در DVD “چگونه ترکیبهای شطرنج را تجسم کنیم” به شما آموزش می دهد. این دی وی دی شامل 120 دقیقه آموزش سطح بالا و با کیفیت است.

 IM Dr Danny Kopec اصول اساسی ترکیبات شطرنج را شناسایی و توضیح می دهد به طوری که بیننده احساس بی نظیری را در تحقق تاکتیک های کوبنده خواهد داشت. بیش از 30 سال تجربه آموزش شطرنج توسط  IM Dr Danny Kopec این پکیج آموزشی را برای بازیکنان در تمام سطوح بسیار قابل فهم می سازد.

If you are looking to improve your combinative vision, tactical awareness, and tactical execution then “How to Visualize Chess Combinations” by IM Danny Kopec is the right chess DVD for you
اگر شما به دنبال بهبود دید تاکتیکی، همچنین آگاهی کامل از اکتشافات تاکتیکی هستید، بسته آموزشی “چگونه ترکیبهای شطرنج را تجسم کنیم” مناسب شماست!

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *