پی دی اف ترجمه (خوانندگان بیکرانگی) اثر کارلوس کاستاندا توسط مهدی نعمتی

پی دی اف ترجمه (خوانندگان بیکرانگی) اثر کارلوس کاستاندا توسط مهدی نعمتی

ترجمه فارسی کتاب "خوانندگان بیکرانگی" اثر گمنام کارلوس کاستاندا توسط سیدمهدی نعمتی انجام گرفته است. در این کتاب شش گزاره اساسی تشریح شده اند که در نسخه اسپانیایی کتاب "هدیه عقاب" آمده اند اما بنابه دلایلی از نسخه انگلیسی حذف شده و به طریق اولی در ترجمه فارسی نیز موجود نمی باشد. در بخش های بعد، در ظرف ماهنامه هایی که در طول مدت یک سال در مجله سفرنگ شناسی کاربردی که موسس این نشریه خود کاستانداست چاپ گردیده اند و در چهار شماره گنجانده شده اند، به سوالات مدرن پیرامون مسیر مبارز (راه جنگجویان) می پردازد و مسائل معرفت ناوالیسم و سیستم شناختی جادوگران مکزیک عهد عتیق را از دید فلسفه مدرن مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

ترجمه دیگری نیز از این کتاب موجود هست که شدیداً منسوخ و قدیمی است اما این ترجمه مدرن، روان و روشن می باشد. این اثر به خصوص مناسب سالکین مدرن (بقول دون خوان: خوانندگان بیکرانگی) بوده و با نگاهی علمی-فلسفی به توضیح و شفاف سازی تئوری ساحران تبار دون خوان می پردازد.

78 صفحه پی دی اف

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *