پیامبر(ص)

پیامبر(ص)

پیامبر(ص)

         نویسنده“عادل حدادان

  1. [email protected]

ای پیامبر بگو مردان مومن چشمهایشان را از نگاه های ناروا بپوشاند و فرج اندامشان را از (عمل زشت تماسهای نامشروع) محفوظ دارند این دستور حافظ پاکی و عفت آنهاست و خداوند به آنچه می کنند آگاه است و زنان مومن را بگو تا چشمها را (از نگاه های ناروا) بپوشند و فروج اندامشان (را از عمل زشت و تماسهای نامشروع) محفوظ دارند و زینت و آرایش خود را جز آنچه قهرا ظاهر می شود بر بیگانگان آشکار نسازند، جز برای شوهر خود. و پدران شوهر و پسران برادران و خواهران خود و زنان خود (زنان مسلمه) و کنیزان ملکی خویش و اتباع خانواده که رغبت به زنان ندارند و مرد یا طفلی که هنوز از عورت و محارم زنان آگه نیستند و از غیر این اشخاص مذکور اجتحاب و احتراز کنند و آن طور پای به زمین نگذارند که زیور پنهان پاهایشان معلوم شود.

((ای همسران پیغمبر شما در لزوم مراعات تقوی مانند سایر زنان نیستند (بر شما بیشتر واجب است) پس (با بیگانه) با صدای نازک و مهیج صحبت نکنید، تا آنانکه دلشان بیمار است در شما طمع نکنند، بسیار سنگین سخن بگویید در خانه هایتان مستقر شوید و خودنماییها و حرکات زننده دوران جاهلیت را کنار بگذارید.))

((ای پیغمبر گرامی به زنان و دختران و زنان مومنین بگو که خویشتن را با لباس خود(لباس مخصوصی که در آن زمان مرسوم بود) فرو پوشند که این کار برای این که آنها (به عفت و حریّت) شناخته شوند تا از تعرض و جسارت (هوس بازان) آزار نکشند، بر آنان بهتر است.))

((چشم انسان دریچه حساسی است که لذت جنسی در آن متوقف نشده بلکه از این راه درون دل پیشروی می کند و با تکرار نگاه های متعدد؛ غریزه جنسی طغیان و هیجان خود را آغاز و طولی نمی کشد که انسان در خورد حساسیت فوق العاده مشاهده می کند. و بالاخره پا را از حریم تقوی و پاکی و فضیلت بیرون گذارده و به پرتگاه گناه سقوط می کند.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *