پک برنامه نویسی اندروید از صفر تاصد

پک برنامه نویسی اندروید از صفر تاصد

محیط برنامه نویسی Eclipse اولین محیطی بود که توانایی برنامه نویسی برای اندروید را ارائه کرد. این محیط که خود به زبان جاوا نوشته شده است قادر است تا با بیشترین امکانات و راحت ترین روش ها برنامه های اندرویدی قدرتمندی را تولید کند.امروزه سایر محیط ها نیز برای برنامه نویسی اندروید منتشر شده است که هیچ کدام به قدرتمندی Eclipse نمیباشند.

شما باخرید این پکیج علاوه بر فیلم های آموزشی سه جلد کتاب الکترونیک برنامه نویسی اندروید که از نفیس ترین کتاب ها در این زمینه میباشند دریافت خواهید کرد.

با فراگیری این دوره آموزشی قادر خواهید بود در ده جلسه و به صورت صفرتاصد ساخت اپلکیشن و بازی اندروید را فرا بگیرید این آموزش به صورت مالتی مدیا و در دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد تا دوستانی که در خارج از کشور و یا علاقه مند به فراگیری با زبان انگلیسی می باشند بتوانند به راحتی آموزش هارا فرابگیرند.

باتشکر از حسن انتخابتان

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *