پکیج آموزشی کشف اسرار کاروکان CARO-KANN THE SECRETS REVEALED

پکیج آموزشی کشف اسرار کاروکان CARO-KANN THE SECRETS REVEALED

کشف اسرار کاروکان

تدارک ویژه شروع بازی دفاع کاروکان

CARO-KANN THE SECRETS REVEALED

by IM Alex Ostrovskiy

فرمت: MP4

مدت زمان: 10 ساعت

به همراه فایل PGN درس ها

حجم : 963 مگابایت

قابلیت پخش در تمام سیستم عامل ها :کامپیوتر”اندروید”وغیره

ما خوشحال و آماده ایم تا به شما یک دوره جامع در مورد دفاع کاروکان به طور کامل آموزش دهیم. این دوره به شما یک تدارک دفاعی کامل در برابر e4 می دهد. هنگامی که ما می گوییم “یک مجموعه کامل” منظورمان واقعا کامل بودن مجموعه است. پس از گذراندن درس های ویدیویی و رفتن به فایل های اضافی، شما یک دفاع کامل در برابر 1.e4 خواهید داشت که به شما در تمام طول عمر کمک می کند که در مسابقات از آن بهره ببرید!

پس از مطالعه این دوره، کاروکان تبدیل به انتخاب اول شما به عنوان دفاع برتر در مقابل e4 خواهد شد و شما یک تدارک آماده در مقابل حریفهایتان کسب میکنید که آنها را با مشکلات زیادی روبرو خواهد کرد. استاد بین المللی استروسکی تمام اسرار آماده سازی خود را نشان می دهد و پیشرفت شگفت انگیزی را با شما به اشتراک می گذارد.

کاروکان در مقایسه با واریانت های دیگر از تئوری کمتری برخوردار است و این یک مزیت به حساب میاید. شما لازم نیست که ماه ها صرف یادگیری بازی e5 یا دفاع فرانسه و یا سیسیلی بکنید. شما با کاروکان به سرعت شروع می کنید و یک بازی محکم با شانس برنده شدن زیاد در برابر مخالفان هر سطحی بدست می آورید.

این دوره شامل دو تدارک مجزا بر اساس دفاع کاروکان است. اولین تدارک برای یادگیری سریع و آسان است و در سطح باشگاهی بسیار موثر است. شکاف دانش وارینتها در سطح بازیکنان باشگاهی قابل توجه است در نتیجه این تدارک موجب صرفه جویی در وقت شما می شود و شانس شما را برای موفقیت افزایش می دهد.

تدارک دوم یک آماده سازی سنگین برای کسانیست که مایل هستند بازیکنان تایتل دار را به چالش بکشند. این واریانتها نیاز به آماده سازی بیشتری دارند، اما بازده آن فوق العاده است. ما به بازیکن باشگاهی یاد میدهیم که چگونه با استفاده از این شروع بازی به اساتید بزرگ غلبه کند.

تمام واریانتهای توصیه شده توسط استاد بین المللی الکس استروسکی  و بسیاری از شاگردان خصوصی او مورد آزمایش قرار گرفته، این بدین معنی است که شما دقیق ترین مشاوره را دریافت می کنید و میزان موفقیت شما را حتی در برابر بازیکنان تایتل دار بسیار بالاست.

آیا دفاع کاروکان مناسب شماست؟

کاروکان شروع بازی متعادلی است که واریانتها در آن فقط محدود به خطوط حمله ای یا فقط پوزسیونی نیست. به همین دلیل کاروکان یک شروع بازی عالی بشمار میرود. برای بازی کاروکان شما لازم نیست که یک نابغه پوزسیونی یا استاد حمله باشید. این شروع بازی یک سلاح کاربردیست که در آن به بسیاری خطوط تاکتیکی و پوزسیونی برمیخورید که نتیجه آن بستگی به تدارک شما در این شروع بازی دارد. در نتیجه شما میتوانید با این پکیج آموزشی پیروزی های زیادی را با مهره سیاه بدست آورید!

This course will provide you with the most effective and powerful opening repertoire that will help you win many games against players of any level

این دوره موثرترین و قدرتمند ترین تدارک شروع بازی است که به شما کمک میکند بر هر بازیکنی در هر سطحی پیروز شوید!

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *