پوستر گزارش عوارض ناخواسته دارویی ADR (adverse drug reaction) به همراه فرم گزارش جدید زرد رنگ

پوستر گزارش عوارض ناخواسته دارویی ADR (adverse drug reaction) به همراه فرم گزارش جدید زرد رنگ

پوستر گزارش عوارض ناخواسته دارویی ADR (adverse drug reaction) به دلیل اهمیت ویژه که دارد و نیاز همکاران گرامی به این پوستر توسط گروه اموزشی تهیه و در سایت قرار داده شده است. از پوسترهای مهم که باید در بخش های بستری و درانگاه نصب شده باشد.

 

به همراه فایلJPG مورد نظر، فرم جدید زردرنگ گزارش عوارض ناخواسته دارویی PDF + راهنمای تکمیل فرم PDF+ فایل پاورپینت آموزشی در مورد عوارض دارویی ADR (adverse drug reaction)  PDFنیز قرار داده شده است که همراه با دانلود فایلها، این موارد را بصورت رایگان با آنها دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید در بسیاری از فرم ها و پوسترهایی که در سایتهای دیگر قرار داده شده است شماره تلفن ها اشتباه قرار داده شده است.

این پوستر جامع به زبانی ساده و خلاصه و نکته وار به بیان ADR (adverse drug reaction) میپردازد. همچنین روشهای نوین مورد تاکید معاونت غذا و دارو وزارت خانه در آن قرار داده شده است.

 با خرید این فایل، لینک دانلود پوستر در فرمت دیجیتال برای شما باز شده و میتوانید آنرا دانلود و در ابعاد A3 و یا A4 پرینت بگیرید.همچنین برای خرید پوستر چاپی در ابعاد بزرگتر 50 در 70 سانتی متر یا 35 در 25 سانتی متر بصورت پلا ت لمینت بهمراه قاب فنری برای بیمارستان و مرکز خود میتوانید با کارشناس فروش تماس حاصل فرمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *