پوستر وقایع 28 گانه تهدید کننده حیات بیماران Never Events – وقایع ناخواسته تهدید کننده حیات در درمان بیماران

پوستر وقایع 28 گانه تهدید کننده حیات بیماران Never Events - وقایع ناخواسته تهدید کننده حیات در درمان بیماران

پوستر موارد 28 گانه تهدید کننده حیات بیماران در زمان درمان یکی از پوسترهای مهمی میباشد که در راستای ابلاغیه معاونت درمان وزارت بهداشت مبنی بر ارتقای ایمنی بیماران در مراکز و صیانت از حقوق گیرندگان خدمت طراحی شده است. در چندسال گذشته یکی از موارد مهم در اطلاع رسانی، ثبت و رصد این خطاها استفاده از اگاهی پرسنل درمانی از خطاهای مذکور میباشد. گروه اموزشی ما این بار با طراحی این پوستر قدمی دیگر در رفع نیاز آموزشی مراکز درمانی برداشته است.

این پوستر باید در تمامی مراکز درمانی بستری تشخیصی جراحی محدود و غیره موجود بوده و در صورت بروز این وقایع سریعا اطلاع داده شود.

ویژگی محصول: زیبا/ خلاصه/ جامع/ تقسیم بندی وقایع با استفاده از رنگهای مختلف/ بیان سیر اطلاع رسانی/ قراردادن ابلاغیه بصورت رمزینه / ....

برای دانلود پوستر بصورت فایل JPG میتوانید انرا از سایت خریداری نمایید . اما توجه نمایید برای حفظ حقوق مولف، این پوستر برای چاپ در ابعاد A4 مناسب است. برای سفارش خرید پوستر و استعلام قیمت در ابعاد بزرگتر 50 در 70 یا 35 در 25 سانتیمتر میتوانید با کارشناس فروش که شماره آن در بالای سایت درج شده است تماس حاصل نمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *