پوستر نیدل استیک (پوستر مواجهه شغلی با اجسام تیز و برنده)- واحد بهداشت و کنترل عفونت

پوستر نیدل استیک (پوستر مواجهه شغلی با اجسام تیز و برنده)- واحد بهداشت و کنترل عفونت

یکی از پوسترهای بسیار مهم و با اهمیت در بخش های بستری پوستر آشنایی با اقدامات پس از نیدل استیک شدن توسط کادر درمانی به ویژه پرستاران میباشد. که همواره از سوی واحد بهداشت و کنترل عفونت در مورد این مهم اقدامات لازم در حال پیگیری و اطلاع رسانی است.

با توجه به انکه یکی از موارد مورد توجه در اعتبار بخشی مراکز درمانی، سوال ارزیاب از میزان اگاهی کادر درمان ان مرکز در مورد اقدامات مقتضی در زمان مواجهه شغلی میباشد. به همین دلیل پرسنل نیاز دارند تا در این مورد با استفاده از محتواهای آموزشی یادبگیرند.

در این پوستر با زبانی ساده، بر اساس منابع علمی و معتبر سازمان جهانی بهداشت، طراحی زیبا و جاالب به ارایه توضیحاتی در مورد روند برخورد با نیدل استیک شدن داریم. همچنین آماری در مورد این مهم در پایین پوستر قرار داده شده است تا پرسنل درمانی به این موضوع بیشتر دقت نظر داشته باشند.

توجه داشه باشید این پوستر به گونه ای طراحی شده که قابلیت نصب در تمامی مراکز را دارد و مراحل آن منطبق بر اصول اولیه مواجهه شغلی در تمامی مراکز است.

این پوستر توسط جناب آقای حمیدرضا شیخی و علیرضا شیخی تهیه شده است.

برای خرید پوستر در ابعاد A3 (با فرمت JPG , PDF) از درگاه زیر اقدام فرمایید و در صورت خرید پوسترهای چاپی در انواع ابعاد دلخواه برای مرکز درمانی خود به شماره 09127530419 پیامک زده و سفارش خود را در اسرع وقت ثبت نمائید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *