پوستر سوختگی ( راهنمای جامع برخورد با سوختگی ها ویژه کادر درمان)

پوستر سوختگی ( راهنمای جامع برخورد با سوختگی ها ویژه کادر درمان)

از پوستر های مورد نیاز و کاربردی در بخش های اورژانس ِمراکز درمانی و بیمارستان ها پوستری در زمینه سوختگی ها و نحوه درمان و رسیدگی به این فوریت اورژانسی می باشد، لذا پوستری با عنوان راهنمای جامع برخورد با سوختگی ها ویژه کادر درمانی توسط گروه آموزشی تهیه و طراحی شده است.در این پوستر به آشنایی با انواع سوختگی ها ، نحوه تعیین درصد و وسعت سوختگی ها با استفاده از جدول ارزیابی، قانون ۹ ،قانون کف دست ،شرایط انتقال بیمار دچار سوختگی، اقدامات اولیه در فرد دچار سوختگی، نحوه محاسبه میزان مایعات مورد نیاز فرد دچار سوختگی، تکنیک اسکروتومی و... می پردازیم.

این پوستر طراحی ساده و زیبا با زبانی شیوا و گویا قابل نصب در تمامی مراکز درمانی مرتبط با سوختگی می باشد.

متاسفانه در کشور ما پوستری با این عنوان و به این جامع ای تهیه نشده است لذا این پوستر با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و درخواست تعدادی از مراکز درمانی تهیه شده است و توانسته است از جمله پوستر های جامع و مفید در این زمینه باشد.

برای خرید پوستر به صورت پلات پلات لمینت با شماره تلفن مندرج در بالای سایت تماس حاصل کنید.

برای خرید فایل الکترونیکی JPG از لینک‌مربوطه اقدام کنید

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *