پوستر ارزیابی DVT بر اساس معیار ولز Wells Score (پوستر ارزیابی میزان خطر ترومبوز وریدهای عمقی)

پوستر ارزیابی DVT بر اساس معیار ولز Wells Score (پوستر ارزیابی میزان خطر ترومبوز وریدهای عمقی)

معیار ولز از جمله معیارهایی است که جهت تعیین ریسک آمبولی ریه و خطر ترومبوز وریدهای عمقی در بیماران بستری استفاده می شود و یکی از چهار معیار اصلی ای میباشد که باید از این به بعد با توجه به دستور مصوب وزارت بهداشت در گزارش های پرستاری در هر شیفت ارزیابی شده و در نرسینگ نوت نوشته شود.

این چهار معیار شامل خطر بروز زخم بستر، سقوط، DVT و PTE میباشد .

البته این معیارها در کودکان متفاوت است که در این سایت پوسترهای مربوطه قرار گرفته است. با توجه به درخواست تعداد کثیری از همکاران مبنی بر طراحی پوستری به روز و آپدیت بر اساس اخرین تغیرات، این پوستر با همکاری برادر ارجمند آقای ندرلو(کارشناس ارشد پرستاری ویژه) تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

این پوستر را میتوانید در قالب همان پوستر چاپ و در بخش نصب نمایید و یا میتوانید در ابعاد A4 پرینت رنگی و پرس نمایید و در ایستگاه پرستاری قرار دهید تا دسترسی پرستاران به ان راحت باشد. که توصیه تیم اموزشی ما برای راحتی و سهل الوصول بودن مورد دوم میباشد.

این پوستر با طراحی زیبا و روان و بر اساس آخرین منابع طراحی شده است و مورد نیاز در تمامی بخشهای بستری از جمله بخش های وِیژه میباشد.

موضوعات مورد بحث شامل تاریخچه ای کوتاه از معیار،روند رسیدگی و درمان و مهمترین قسمت شامل جدول نمرات ارزیابی میباشد.

برای خرید پوستر از لینک زیر اقدام کنید تا دو فایل پی دی اف و جی پی جی با کیفیت بالا برای چاپ برای شما ارسال شود.

پوستر ارزیابی DVT بر اساس معیار ولز Wells Score (پوستر ارزیابی میزان خطر ترومبوز وریدهای عمقی)

سایر پوسترهای ما در مورد معیارهای ولز، برادن و مورس و سادپرسون موجود است.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *