پمفلت پزشکی و جراحی word

پمفلت پزشکی و جراحی word

2 صفحه

دانلود بروشور پزشکی و جراحی word

اگر در حوزه پزشکی فعالیت می کنید و یا قصد معرفی حرفه  و  محصولات خود به دیگران دارید به شما پیشنهاد می کنم از پمفلت آماده پزشکی در قالب ورد استفاده کنید.

قالب بروشور فارسی Word پزشکی جراحی یکی از برترین لایه بازهای پمفلت سه لت ساخته شده توسط  سایت پارد وب است که با بکگراند و پس زمینه های آماده رشته پزشکی دروسازی و جراحی تهیه شده که شما می توانید نمونه Pdf  دمو محصول مشاهده کنید.

شما میتوانید بسیار ساده و راحت لوگو و عکس های مورد نظر خود را در قالب آماده بروشور جایگذاری کنید و متن های آماده آن را تغییر دهید و در کمترین زمان یک بروشور زیبا و حرفه ای آماده چاپ نمایید.

طراحی بروشور سه لت با نرم افزار ورد کاری است که ممکن است همه ما به آن نیاز پیدا کنیم.

اما چینش متن در بروشور سه لت به گونه‌ای است که ساخت آن با Word کار چندان ساده‌‌ای نیست.

اینجا است که نیاز به یک قالب بروشور فارسی برای طراحی بروشور سه لت احساس خواهد شد؛

یک تمپلیت که بتوان با استفاده از آن، به سادگی در نرم افزار ورد یک بروشور سه لت در سایز A4 طراحی و منتشر کرد.

تمپلیت بروشور فارسی سه لت پزشکی در نرم افزار ورد ارائه کرده ایم که به خوبی نیاز شما را در هنگام طراحی بروشور پاسخ خواهد داد.

تمامی تنظیماتی که برای طراحی یک بروشور تمیز و مرتب در نرم افزار ورد لازم دارید، روی این قالب آماده اعمال شده است و تنها کاری که شما باید بکنید، این است که متن  و تصاویر خود را جایگزین متن  و تصاویر این قالب کنید.

ویژگی‌های  قالب بروشور فارسی Word پزشکی – جراحی

دانلود بروشور پزشکی و جراحی word

  • صفحه بندی شده و آماده برای بروشورهای سه‌لت (۶ صفحه‌ای)
  • قطع A4
  • استفاده از کلیپ آرت ها
  • امکان تغییر اندازه و فونت متون با ویرایش استایل‌ها
  • دارای عکس و نمودار به عنوان نمونه جهت راهنمایی در خصوص درج عکس و نمودار
  • جریان خودکار متن درون صفحات با رعایت اصول صفحه‌بندی بروشور سه‌لت
  • فونت ها پیوست شده
  • فایل اصلی تمپلیت بروشور با فرمت docx که با همه نسخه‌های نرم‌افزار ورد از ۲۰۰۷ به بالا قابل باز کردن و ویرایش کردن است.

نحوه صفحه‌‌بندی برشور سه لت فارسی پزشکی

صفحه‌آرایی بروشور سه‌لت نیاز به دقت دارد. صفحه‌بندی این بروشور به گونه‌ای است که زمانی که بروشور را باز می‌کنید، چینش صفحات به نظرتان عجیب خواهد آمد.

اما زمانی که آن را تا کنید، نظم منطقی چینش صفحات را متوجه خواهید شد.

با دانلود و استفاده از تمپلیت بروشور Word پزشکی کار صفحه‌بندی و صفحه‌آرایی بروشورهای فارسی پزشکی برای شما آسان خواهد شد و خواهید توانست در زمان بسیار کمی بروشور خود را آماده و چاپ کنید.


برچسب ها:

دانلود بروشور پزشکی و جراحی word،دانلود بروشور پزشکی و جراحی، بروشور پزشکی و جراحی word،بروشور پزشکی و جراحی، بروشور پزشکیword، بروشور جراحی word  بروشور پزشکی،  بروشور جراحی،
پمفلت پزشکی و جراحی word، پمفلت پزشکی و جراحی ورد، پمفلت پزشکی word  پمفلت پزشکی ورد،پمفلت جراحی ورد،
بروشور پزشکی و جراحی ورد،  بروشور پزشکی ورد،  بروشور جراحی ورد، دانلود بروشور پزشکیword، دانلود بروشور جراحی word، دانلود بروشور پزشکی،دانلود بروشور جراحی، دانلود پمفلت پزشکی و جراحی word، دانلود پمفلت پزشکی و جراحی ورد دانلود پمفلت پزشکی word، دانلود پمفلت پزشکی ورد،دانلود پمفلت جراحی ورد،دانلود بروشور پزشکی و جراحی ورد، دانلود بروشور پزشکی ورد، دانلود بروشور جراحی ورد،پمفلت،بروشور،،پمفلت پزشکی،بروشور پزشکی،پمفلت جراحی،بروشور جراحی،

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *