پروژه ساخت پیانو در محیط متلب همراه با فیلم آموزش خط به خط

پروژه ساخت پیانو در محیط متلب همراه با فیلم آموزش خط به خط

در این پروژه  یک پیانو در محیط m.file  متلب نوشته شده و سعی شده است از دستورهای ساده و آشنای متلب برای نوشتن این برنامه استفاده شود.با این حال فیلم آموزشی همراه پروژه , خط به خط برنامه را توضیح میدهد و دستورهای جدید را معرفی و نحوه استفاده از انها را بیان میکند.

 

تصاویر برنامه پیانو در محیط mfile :

1 - به هنگام اجرای برنامه یک منو ظاهر میشود :

2- با انتخاب دکمه اول شما وارد محیط پیانو میشوید وبا زدن هر دکمه اهنگ مربوط به آن نت را میشنوید ( حین زدن ,دکمه تغییر رنگ میدهد) 

 

3- جهت برگشت به منو بدون نیاز به اجرای مجدد  برنامه فقط کافی است با اشاره گر موس بر روی menu کلیک کنید و با زدن دکمه دوم منو وارد محط پیانو با اهنگ دمو میشوید.

یعنی در این میحط قادر به نواختن اهنگی نیستید و دکمه ها در حالت غیر فعال هستند ولی به محض کلیک بر روی start اهنگ دمو پخش میشود و به ترتیب نت ها متناسبا رنگ دکمه ها تغییر میکند.

 

محتوای محصول :

1 - فایل کد برنامه پیانو با متلب در محیط mfile ( قابل ویرایش )

2 - فیلم آموزش خط به خط برنامه ( در دو بخش )

 

توجه : تمام فایل ها سالم و با کیفیت مناسب می باشند. در صورتی که نتوانستید فایل ها را سالم دانلود کنید از طریق پشتیبانی فروشگاه اطلاع رسانی کنید تا لینک های مناسب برای شما ارسال گردد.

 

راهنمای خرید : در صورتی که با نحوه ی خرید مشکل دارید از بخش راهنمای خرید در بالای فروشگاه استفاده کنید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *