پروژه درباره توليد پروفرکس

پروژه درباره توليد پروفرکس

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:58

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

خلاصه طرح :از ديرزمان انسان براي انجام كارهاي خود به فكر بوده تا كارها را به طور سريع و دقيق انجام دهد و هنگامي كه كارها به مرحله اي ميرسد كه از آن بهره برداري مي كند ، مرحله ثمر دهي و بازدهي آن عمل است .

وبعد از اين مرحله به فكر آن مي افتند كه اگر اين وسيله دچار عيب و ايرادي شد چگونه آن را بر طرف كنند . ما در اين پژوهش سعي بر آن داشتيم كه بوسيله اي هر چند كوچك ولي كاري  بزرگ را چون عيب يابي با دقت و سرعت عالي انجام دهد.

در اين تحقيق علاوه بر اين طرح (توليد پروفركس) ما به بررسي تعريف ساير توليدات اين شركت نيز خواهيم پرداخت.

باشد كه اين پژوهش به مورد قبول حق وامام زمان (ع) واقع شود.

اين تحقيق رادر قلب پنج فصل مي توانيد مورد مطالعه قرارردهيد وهركدام از فصول نيز خود به چند بخش تقسيم مي شوند فصل اول: شامل مقدمه وخلاصه طرح مي باشد .

فصل دوم: شامل تحقيقات علمي وفني طرح مي باشد كه دران روشهاي علمي وفني ،ونيز دلايل اقتصادي بودن طرح .يك نمونه از خط توليد فرضي را مشاهده مي كنيد.

فصل سوم :مديريت وظايف نيروهاي انساني را مورد مطالعه قرار مي دهيم كه چگونه آن شركت يا كارگاه توليدي اداره شود.

فصل چهارم:شامل نمودار مختلف مي باشد از جمله چارت سازماني واحدهاي فرضي مربوط برنامه هاي زمان بندي از توليد تا انتها و…….مي باشد.

فصل پنجم :محاسبات مالي شركت را نشان مي دهدودرآن ميزان سوددهي شركت چگونگي پرداخت وامها ،محاسبات مالي ،…….درج شده است.

و در پايان نتيجه گيري ومنابع درصفحه آخر مشاهده مي كنيد.

 

1ـ2ـ روشهاي علمي 1ـ1ـ2ـ پروفركس (PRUFREX)

عيب ياب سيم پيچي يا تستر الكتروموتور دستگاهي ميباشد كه مي تواندمحل اتصال كلافهاي ماشينهايي كه سيم پيچي دارند به خوبي وبه روشني تمام و با آسانترين و صرف كمترين هزينه و وقت براي كليه الكتروموتورها، ژنراتورها،آرميچرها، ماشينهاي جريان مستقيم، ماشينهاي جريان متناوب، موتورهاي چندمنظوره، موتورهاي دالاندر (موتورهاي دو سرعته)، موتورهاي اونيورسال و حتي قطعه‌اي كه فقط چند دورسيم‌پيچي دارد مشخص نمايد.

اين دستگاه در ايران توسط متخصصان ايراني در اين شركت ساخته شده است و طبق نظريه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران دقيقاً مشابه با نمونه آلماني خويش مي‌باشد و همچون آن نمونه عمل مي‌كند. دستگاه مذبور داراي قابليت تشخيص عيوبي  از قبيل اتصال كوتاه و اتصال بدنه و قطعي را به روشني تشخيص داده و آنرا بوسيله مقدار نور چراغ بالاي آن و يا بوسيله روشن شدن و ياخاموش شدن آن چراغ، عيب موجود را گزارش مي‌دهد.

 

 

2ـ1ـ2ـ ما چرا از پروفركس استفاده مي‌كنيم؟

در عصر امروزي كه بهتر است عصر صنعت و سرعت بناميم، چنانچه يك وسيله‌اي كه كارهاي اساسي يك قسمت را انجام مي‌هد دچار عيب و عيوبي شود و براي ترميم وتعمير آن روزها وهفته‌ها طول بكشد كه آن عيب برطرف شود، اين همان چيزي است كه در عصر امروزي جايي ندارد و بايد براي آن جايگزين مناسبي پيدا كرد. يك موتور در يك آسياب را در نظر بگيريد كه وظيفه آن آسياب كردن موادي كه اين مواد وظيفه تأمين مواد خوراكي مرغداري را بر عهده دارد. اگر روزي اين موتور خراب شود و به دليل سوختن يكي از كلافها در يكي از شيارها چه بايد كرد؟ آيا بايد آنرا بيرون آورد و تعمير كرد؟ براي بيرون آوردن و تعميرآن شايد چند روزي طول بكشد تا آن موتور از جاي خود خارج شود و به تعميرگاه برده شود، كليه كلافها تست شود كلاف معيوب مشخص شود و سپس به محل اوليه برگردانيم. چند روز كه بماند شايد هفته يا چند هفته طول بكشد و تا آن موقع تمامي مرغهاي مرغداري از گرسنگي تلف شده‌اند.

در اين موقع ما به دستگاهي نياز داريم كه براي تست آن كلافها نياز به بيرون آوردن آن نباشد و بتوانيم در روي موتور تمامي كلافها تست گردد و كلاف معيوب شناسايي گردد.

در اينجا ما به دستگاهي نياز داريم كه بوسيله آن تك تك كلافها تست گردد و در هر شيار جزء جزء و در هر قسمتي كه مشخص شود  كه كدام عيب مثلاً كدام كلاف در داخل كدام شيار خراب است (سوخته است يا اتصال كوتاه يا اتصال باز) و فقط همان كلاف خارج كنيم و در همان لحظه جاساي كنيم اين عمل عيب‌يابي بوسيله دستگاهي به نام پروفركس (PRUFREX) انجام مي‌گيرد.

پروفركس در طي مدت زمان كوتاهي كليد شيارها را تست كرده و شياري كه كلاف در داخل آن قطعي يا اتصالي كوتاه و يا سوخته است را براي شما مشخص مي‌كند. جهت استفاده اين وسيله لازم نيست كه موتور يا ژنراتور از جاي خود خارج شود ومي‌توان در جاي خود و در محل نصب شده آنرا تست كرد.

و...

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *