پروژه آماده درس مهندسی نرم افزار + داکیومنت کامل + پیاده سازی پروژه در نرم افزار Rational Rose

پروژه آماده درس مهندسی نرم افزار + داکیومنت کامل + پیاده سازی پروژه در نرم افزار Rational Rose

نام پروژه: سيستم ویرایش و ترجمه مقاله

 

توضیح:

این سیستم به کاربران خود اجازه میدهد بدون مراجعه حضوری به یک سازمان قوی ترجمه و ویرایش بتوانند ارتباط برقرار کنند و مقالات خود را ترجمه و ویرایش نمایند .

درضمن برای بخشی از کاربران (مترجمین) می تواند از لحاظ فرصت شغلی مناسب باشد بصورتی که بدون نیاز به حضور در سازمان خاصی مقالات را در تخصص خود گرفته و با دریافت حق الزحمه آنها را ترجمه یا ویرایش نماییند و به سازمان برای تحویل به مشتری اصلی ارسال نماییند .

در حقیقت این سیستم از طریق دنیای اینترنت و با کمترین زمان و هزینه ممکن می تواند دو گروه مترجمان و کسانی که مقاله ای برای ترجمه و یا ویرایش دارند را به هم وصل نمایید .

 

معرفي مختصر كاربران

  •  مدیران

    علاوه بر اینکه مدیر نیز یکی از مترجمان به حساب میایید . دسترسی به تمام تنظیمات موجود سایت و اضافه کردن مترجم جدید به سایت و صدور فاکتور و تعیین مترجم برای مقاله ای خاص و ...  را خواهد داشت .

  • مترجمین

      اين گروه از كاربران وظيفة ترجمه (و یا ویرایش) مقالات فرستاده شده از طرف مدیریت را بر عهده دارد که بعد از انجام وظیفه مقاله آماده شده را در سایت آپلود می نماید .

  • کاربران  

کاربران بعد از ثبت نام در سایت مورد نظر برای استفاده از خدمات سایت مقالات خود را از طریق سایت به این سیستم میفرستند و بعد از پرداخت هزینه تعیین شده (صدور فاکتور) مقاله خود را از طریق پروفایلی که در سایت دارند میتوانند دانلود نماییند .

2.3 محيط كاربران

     هر سه دسته از کاربران از طریق اینترنت هر زمان مایل باشند می توانند با مراجعه به سایت سیستم و وارد کردن شناسه کاربری و رمز عبور وارد پروفایل خود شده و مطابق دسترسی های لازم از سایت استفاده نماییند .

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *