پروژه آماده جهت درس طراحی سیستم های تبرید

پروژه آماده جهت درس طراحی سیستم های تبرید

43 صفحه ورد

این پروژه به صورت کامل شامل جدول اندازه گذاری قطر لوله ها،نقشه اتوکد و جدول اکسل محاسبه مربوط به بارهای حرارتی و برودتی تک تک سالن های بالای صفر و زیر صفر می باشد.و محاسبات انجام شده به صورت دقیق و قابل اجرا می باشد.

این سردخانه در شهر بیرجند با جمعیتی معادل 30000نفر برای نگهداری محصولات با مشخصات زیر طراحی شده است: گوشت گاو ،گوسفند ومرغ از اول تیرماه تا آخر شهریور ماه برای مصرف دو روزه اهالی کشتار شده و وارد سردخانه می شود و پس از 24ساعت نگهداری برای مصرف روز بعد به بازار عرضه می گردد و گوشتهای ذخیره شده تا اول دی ماه نگهداری وازاول دی ماه تا اخر اسفند به ترتیب وبطور مساوی هر روز به بازار عرضه میشود (فرض بر ان است که در این سه ماه کشتار وجود ندارد ).

  • سیب وهلو برای مصرف دو ماه جمعیت در اواخر مرداد وارد سردخانه شده وتا اوایل مهر ماه نگهداری می شود وازاول مهر ماه تا آخر ابان ماه بطور مساوی وروزانه به بازار جهت فروش فرستاده می شود .
  • پرتقال وسیب دراخر اذر ماه برای مصرف یک ماه اهالی وارد سردخانه شده و تا اول فروردین نگهداری واز اول قروردین تا اخر همان ماه بطور مساوی و روزانه به بازار فرستاده می شود .
  • خیار وسبزیجات همواره برای مصرف 5 روز نگهداری وهمیشه هنگام لزوم به بازار عرضه می شود .

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *