پایان نامه طراحی کتابخانه عمومی (اقلیم گرم و مرطوب جنوبی)

پایان نامه طراحی کتابخانه عمومی (اقلیم گرم و مرطوب جنوبی)

 

پایان نامه مذکور با عنوان طراحی کتابخانه عمومی در اقلیم گرم و مرطوب جنوبی مطالعه و طراحی کامل و جامعی از پروژه نهایی مقطع کارشناسی رشته معماری ست. این پایان نامه شامل مطالعات پایه و تکمیلی طراحی (اقلیم جنوب وتعاریف، ریزفضاها، متراژ، ضوابط طراحی فضاهای کتابخانه، مطالعات سازه و تاسیسات و ...)، کلیه ی پلانها (پلان چهار طبقه، سه نمای شمالی، جنوبی، شرقی،مقاطع طوبی و عرضی از بخش های مهم، پلان ستون گذاری و آکس بندی، پلان شیب بندی بام، سایت پلان، پلان مبلمان شده همه ی طبقات، سه بعدی به همراه 20 رندر داخلی و خارجی با کیفیت عالی می باشد.

چطور از کیفیت این پروژه مطمئن باشم؟

از پروژه ای که در اختیار شما قرار داده ایم مطمئن باشید. گرچه هیچ طرح اجرایی و غیراجرایی خالی از اشکال نیست اما به شما از اصلاح و کرکسیون چندین و چند باره و کار یک ساله بی وقفه بر روی این پروژه اطمینان می دهیم. 

بخش هایی از مطالعات این پایان نامه توسط خود بنده با نام کاربری ساحل آزاد در وب سایت قرار گرفته که روزانه بیش از 30 بازدیدکننده دارد.

پروژه طراحی کتابخانه عمومی در اقلیم گرم و مرطوب در سایت پلان واقعی واقع در شهر ساحلی چابهار طراحی شده است. در طراحی مذکور کلیه ضوابط شهرداری شهر چابهار به طور دقیق رعایت شده است.

نمونه این پروژه در هیچ سایت دیگری وجود ندارد.

چرا با تمام این اوصاف قیمت ارائه شده شما پایین تر از حد متعارف است؟

با توجه به سطح پایین اعتماد افراد جامعه و سودجویی های برخی از افراد در دنیای مجازی چاره ای جز کاهش قیمت و ارائه کاری با کیفیت خوب برای جلب اعتماد و رضایت مشتری نیست.

محور اصلی طراحی پایان نامه بر چه اساسی ست؟

کانسپت اولیه طراحی با توجه به معماری بومی منطقه و معماری پایدار صورت گرفته است که بخش اصلی و خسته محوری مطالعات آن است.

آیا میتوان بخش های مختلف پایان نامه را به طور جداگانه خریداری کرد؟

بله.در صورت تمایل با ایمیل [email protected] یا مدیریت سایت تماس بگیرید.

مطالعات30000تومان

دوبعدیها 70000تومان

سه بعدی 100000

رندرها 50000

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *