پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نظریه سرمایه انسانی در 40 اسلاید

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نظریه سرمایه انسانی در 40 اسلاید

 

 

 

 

 

 

 

 

سرمایهٔ انسانی موجودی شایستگی‌ها، دانش، ویژگی‌های اجتماعی و شخصیتی شامل خلاقیت، تجسم در توانایی برای انجام کاری جهت تولید ارزش اقتصادی است. سرمایهٔ انسانی دید اقتصادی جامعی از انسان فعال در اقتصاد است، در حالی که تلاشی برای کسب پیچیدګی بیولوژیکی، اجتماعی، روانشناسی و فرهنگی است به‌طوری‌که در اثرات متقابل اقتصادی یا صریح با هم تقابل دارند.

در اوایل فرض می‌شد که نظریه‌ها، زمینه‌ای را منعکس می‌کنند که در آن بخش ثانویهٔ اقتصاد نسبت به بخش سوم قادر به تولید زمان در بیشتر کشورهاست؛ که در آن منبع مثلثی، همگن و قابل تعویض به سادگی به عنوان نیروی کار یا کار یکی از سه عوامل تولید است (دیگر موارد و ارزیابی‌های تبادل پذیر ـفرض پول و تجهیزات فیزیکی). فقط به عنوان این که زمین به عنوان سرمایهٔ طبیعی شناخته می‌شود و در خود ارزیابی می‌شود و عوامل انسانی تولید از این تحلیل مکانیکی ساده برای سرمایهٔ انسانی ناشی می‌شود. در تحلیل مالی فنی مدرن، اصطلاح رشد متعادل و هدف رشد مساوی قابلیت‌های انسانی و ارزیابی‌های فیزیکی اطلاق می‌شود که کالاها و خدمات را تولید می‌کند.

 

فهرست مطالب:

مقدمه

تعریف و مفهوم سرمایه انسانی

ابعاد اجتماعی سرمایه گذاری در آموزش

اهمیت و ضرورت سرمایه گذاری در سرمایه انسانی

متداول ترین انواع سرمایه گذاری در سرمایه انسانی

تشكيل سرمايه انساني از طریق آموزش و پرورش

سه عامل موثر در مشارکت آموزش و پرورش در کارآیی و بهره وری تولید

اثر کاری

توانایی تخصیصی

توانایی ابداع

تشکیل سرمایه انسانی از طریق آموزش ضمن خدمت

دلایل پایین بودن بهره وری نهایی افراد

آموزش های عمومی

آموزش های تخصصی

دیگر آثار مفید آموزش نیروی کار

و...

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *