پاورپوینت پودمان اول کار و فناوری پایه نهم الگوریتم

پاورپوینت پودمان اول کار و فناوری پایه نهم الگوریتم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 74 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

 

الگوریتم بخش اول
پودمان های تجویزی مقدمه ای بر پودمان الگوریتم فرآیند اجرای پروژه ی طراحی و ساخت یک ساز و کار حرکتی 1-تعریف نیاز 2-بررسی نیاز و طرح مسئله 3-برنامه ریزی کارها 4-بررسی اطلاعات 5-ارائه و بررسی راه حل ها 6-انتخاب راه حل نهایی 7-تولید محصول اولیه 8-آزمایش و بهبود 9-ارائه و ثبت محصول 1-تعریف نیاز : میخواهیم یک ساز و کار حرکتی در ابعاد اسباب بازی بسازیم که در آن تبدیل حرکتی به حرکت دیگر انجام گیرد. مقدمه ای بر پودمان الگوریتم فرآیند اجرای پروژه ی طراحی و ساخت یک ساز و کار حرکتی 2- بررسی نیاز و طرح مسئله :
با توجه به امکانات و محدودیت ها وسیه مورد نظر چگونه باید باشد؟
مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 3- برنامه ریزی کارها : پس از تعیین نیاز مراحل و کارها را برنامه ریزی میکنیم. الگوریتم کارها را بوسیله ی رایانه ترسیم میکنیم. مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 4- بررسی اطلاعات : باتوجه به نیاز به اسباب بازی مورد نظر, در مورد کلیه ی نمونه های مشابه موجود در بازار و اینترنت تحقیق میکنیم مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 5-ارائه و بررسی راه حل: هریک از بخش های مختلف اسباب بازی را میتوانیم به روش های مختلفی بسازیم.
مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 6- انتخاب راه حل نهایی: با درنظر گرفتن امکانات و محدودیت ها, راه حل مناسبی را از بین راه حل ها انتخاب و نقشه های آن را با رایانه ترسیم میکنیم. مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 7- تولید محصول اولیه :توسط ابزار و وسایل در دسترس, محصول اولیه را میسازیم.
مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 8- آزمایش و بهبود:کیفیت آن را ارتقاء میدهیم و قدرت آن را افزایش میدهیم, آن را رنگ آمیزی میکنیم و اگر نقشه ها نیاز به اصلاح دارند , آن ها را اصلاح میکنیم.
مقدمه ای بر پودمان الگوریتم 9- ارائه و ثبت محصول: این محصول را در کلاس کار و فناوری پایه نهم ارائه و در مدرسه ثبت میکنیم.

مقدمه ای بر پودمان الگوریتم در این پودمان مهارت ارائه الگوریتم را که مبنای برنامه ریزی برای هر فرآیند از جمله برنامه نویسی رایانه ای است.به دست می آورید. پودمان الگوریتم هدف از پودمان الگوریتم: برخی از شایستگی هایی که در این پودمان به دست می آورید. کار گروهی,مسئولیت پذیری,مدیریت منابع,فناوری اطلاعات و ارتباطات,اخلاق حرفه ای
توانایی حل مسئله
ارائه الگوریتم کارها
رسم روند نما به صورت دستی
رسم روند نما به وسیله ی نرم افزار
رعایت نکات ایمنی و ارگونومی هنگام انجام دادن کار پودمان الگوریتم برنامه های رایانه ای مهمترین بخش نرم افزارهای رایانه ای هستند.سخت افزار رایانه بدون وجود نرم افزار کارایی ندارد. پودمان الگوریتم الگوریتم نویسی اولین گام تولید نرم افزارهای رایانه ای مانند بازی های رایانه ای است.
پودمان الگوریتم تعریف حل مسئله به فرآیندی که فرد سعی میکند با کمک آن برای مسائل زندگی روزمره ی خویش راه حل های موثری پیدا کند,«حل مسئله» گویند.
پودمان الگوریتم برای حل مسئله باید درباره ی راه حل های مختلف تصمیم گیری کرد.

 

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

 

ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط:

پکیج پاورپوینت های همه پودمان ها کار و فناوری پایه نهم: (پودمان اول الی پودمان یازدهم)

پاورپوینت پودمان اول کار و فناوری پایه نهم: الگوریتم

پاورپوینت پودمان دوم کار و فناوری پایه نهم: ترسیم با رایانه

پاورپوینت پودمان سوم کار و فناوری پایه نهم: ساز و کارهای حرکتی

پاورپوینت پودمان چهارم کار و فناوری پایه نهم: بازی های رایانه ای

پاورپوینت پودمان پنجم کار و فناوری پایه نهم: برق

پاورپوینت پودمان ششم کار و فناوری پایه نهم: تأسیسات مکانیکی

پاورپوینت پودمان هفتم کار و فناوری پایه نهم: عمران

پاورپوینت پودمان هشتم کار و فناوری پایه نهم: خودرو

پاورپوینت پودمان نهم کار و فناوری پایه نهم: پایش رشد و تکامل کودک

پاورپوینت پودمان دهم کار و فناوری پایه نهم: صنایع دستی (برجسته کاری روی فلز مس)

پاورپوینت پودمان یازدهم کار و فناوری پایه نهم: هدایت تحصیلی حرفه ای

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *