پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی – 110 اسلاید

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی - 110 اسلاید

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی

پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی

پول شما و زندگی شما

http://daryasell.sellfile.ir/

l6. نااميدي از انسان‌ها
lامام علي (ع) به فرزندشان امام حسن (ع) توصيه مي‌کند که: ان استطعت ان لايکون بينک و بين الله ذو نعمة فافعل. عارفان حقيقي از خلق و خوشايندها  و بدآيندهاي آنان، بي‌نيازند.
lبه دليل هيچکاره دانستن مردم و خدا را يگانه فاعل حقيقي دانستن تحمل جفاي خلق نيز بر آنان آسان مي‌شود. البته تحمل جفاي خلق ملازم با ظلم‌پذيري نيست.
 
l9. صراحت و اجتناب از مبهم‌گويي
lهرگز به بهانة اينکه زبان عرفان زباني خاص است سخنان چند پهلو که موجب سوء استفادة ديگران شود، بر زبان نميرانند. همانگونه که پيامبران و امامان معصوم چنين بودند. هرگز به گونهاي سخن نميگفتند يا به گونهاي رفتار نميکردند که هر کسي برداشتي متناسب با ميل خود از گفتار و رفتار آنان داشته باشد.
 
lالبته اقتضاي مباحث عرفاني آن است که در مواردي در لفافه و با استفاده از قالبهاي ادبي مجاز و استعاره و کنايه و امثال آن سخن گفته باشند. طبيعي است که الفاظ تاب تحمل همة معاني را ندارند. افزون بر اين، همة عارفان نيز لزوماً شناخت کافي از زبان و توانمنديهاي ادبي زبان خود را ندارند. برخي از آنان اديبان زبردست و زبانشناسان سرشناسي بودند و اينان در بسياري موارد ميتوانستند مضامين بلند عرفاني را با استفاده از قالبهاي زباني متعارف و بدون گرفتار شدن در سخنان دو پهلو، بيان کنند، اما برخي ديگر، که از چنين توانمنديهايي بيبهره بودند.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی است

برای دانلود کل پاورپوینت مفید بررسی کتاب اخلاق کارمندی از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *