پاورپوینت صرفه جویی در آب

پاورپوینت صرفه جویی در آب

نام فایل:پاورپوینت صرفه جویی در آب " 

تعداد اسلاید: 38

فرمت فایل : ppt 

حجم : 3/44 مگابایت

معانی آب

آب در آیات شریفه ی قرآن مجید موجب بیدایش تمامی موجودات عالم است در فرهنگ جوامع مختلف نیز به نوعی از قداست بر خوردار است وذاتا نیز دارای ویز گی هایی است که به لحاظ فیزیکی و شیمیایی برجسم وروان انسان ها اثرمثبت می گذارد به حدی که ارزش منحصر به فرد رادر ازهان تداعی میکند.

مفهوم صرفه جویی :

صرفه جويي به مفهوم مصرف چيزي به شكل درست و مناسب آن است. اين مساله براي ايجاد تعادل ميان درآمد و هزينه بسيار مهم و اساسي است و در حوزه اقتصاد خانواده نيز مي تواند تاثيرگذار و سرنوشت ساز باشد. با اين همه صرفه جويي علاوه بر اينكه در حوزه اقتصاد شخصي معنا و مفهوم مي يابد در حوزه اقتصاد عمومي نيز معنا دارد. امام خميني (ره) بر اين اساس است كه مصرف زياد و بيش از نياز در آب و برق را نه تنها نادرست و حرام مي داند بلكه آن را ضمان آور دانسته و شخص را نسبت به جامعه مديون مي شمارد.

فهرست :

معانی آب

منابع آبی در ایران

مصرف‌ و تلفات‌ آب‌ شهری‌

مفهوم صرفه جویی

صرفه جويي، كم مصرف كردن نيست

ديدگاه اقتصاددانان درباره صرفه جويي

قرآن و صرفه جويي

ضرورت اعتدال در مصرف

صرفه جويي در بحران

بحران کم آبی و تاثیر آن در جهان

تحقیقات  انجام شده در باره کمبود آب در سراسر جهان

روشهای صرفه جویی در مصرف آب

 اسلایدها:

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *