پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر – 14 اسلاید

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر - 14 اسلاید

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر

پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر

ویندوز دارای برنامه ای به نام Task Manager است که از طریق آن می توانید روی برخی امکانات ویندوز مانند اجرای برنامه ها و فرآیندها مدیریت کنید مشاهده برنامه های در حال اجرا، راه اندازی یا توقف یک نرم افزار، وضعیت شبکه و اینکه هر نرم افزار چه میزان از ظرفیت رم و پردازنده را به خود اختصاص داده از جمله ویژگی های بخش مدیریت وظایف هستند.
برای اجرای Task Manager در ویندوز هفت میتوانید با فشردن همزمان دکمه های Ctrl+Shift+Esc این برنامه را باز کنید و در ویندوز XP نیز از کلیدهای ترکیبی Ctrl+Alt+Delete استفاده میشود. علاوه بر این اگر در نوار وظایف پایین دسکتاپ کلیک راست کنید می توانید از منوی باز شده گزینه Task Manager را انتخاب کنید.
در بخش instances کلیه فرآیندها و برنامه های در حال اجرا نمایش داده می شود. این فرآیندها ممکن است تنها قسمتی از چند فرآیند لازم برای یک نرم افزار باشند یا اینکه هر نرم افزار تنها یک فرآیند داشته باشد.
به عنوان مثال آنتی ویروس معمولا دارای چندین فرآیند است که برای به روز رسانی، جست و جوی هارددیسک، نظارت روی ورودی ها و خروجی ها استفاده می شوند و در بخش Processes می توانید کلیه این موارد را مشاهده کنید.
نرم افزارها معمولا از فرآیندهایی هم نام با اسم برنامه استفاده می کنند اما گاهی ممکن است این دو یکسان نباشند بنابراین قبل از کار با هر فرآیند مطمئن شوید که برای کدام برنامه است.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر است

برای دانلود کل پاورپوینت در حیطه آموزش تاسک منیجر از لینک زیر استفاده کنید:

 


دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *