پاورپوینت درس 7 نگارش پایه هفتم: راهی برای نظم دادن به ذهن و نوشته

پاورپوینت درس 7 نگارش پایه هفتم: راهی برای نظم دادن به ذهن و نوشته

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 23 اسلاید

 

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

درس هفتم راهی برای نظم دادن به ذهن و نوشته معلم خوش ذوق نگارش، این بار وقتی وارد کلاس شد؛ رو به دانش آموزان کرد و گفت: « سلام، کسی اینجا نيست؟ » دانش آموزان همگی جواب دادند: سلام، ما اینجا هستيم. معلم، لبخندي زد. یكي از دانش آموزان پرسيد: چرا این پرسش را مطرح کردید؟ معلم کتابی را به دانش آموزان نشان داد و گفت: « سلام، کسی اینجا نيست؟ »، اسم این کتاب است. امروز می خواهم بخشي از این کتاب را برایتان بخوانم. لطفاً گوش کنيد: 4 « در حالي كه كنار پنجره ايستاده و به ستارگان آسمان، خيره شده بودم؛ حركت برق آساي شهاب، توجه مرا جلب كرد. مسير شهاب، طوري بود كه انگار توي باغچه خانه ما، فرود آمده بود. كمي به همان جهت باغچه، خيره شدم. ناگهان صدايي شنيدم؛ صداي آه و ناله از طرف درخت سيب توي باغچه مي آمد. خوب نگاه كردم؛ چشمم افتاد به پسر بچه اي كه به درخت سيب، آويزان مانده بود. خود را به باغچه رساندم. آنچه ديده بودم؛ درست بود. ياد قيچي باغباني مادرم افتادم. دويدم؛ قيچي را از توي جعبه ابزار آوردم. يك صندوق كهنه كه آن طرف بود؛ گذاشتم زير درخت و رفتم بالا. بند لباسش را كه گير كرده بود؛ بريدم و او را پايين آوردم. 5 خودم را معرفي كردم و او هم گفت: من ميكا هستم. سيب خوش رنگي را به طرفش گرفتم و گفتم: مي تواني اين سيب را بخوري؟ سيب را گرفت و بو كرد؛ گاز كوچكي به آن زد. بعد، گاز بزرگ تري زد. پرسيدم: خوش مزه بود؟ با شنيدن اين پرسش، تعظيم بلند بالايي به من كرد. خيلي دلم ميخواست؛ بدانم اولين باري كه آدم سيب مي خورد؛ مزه اش چطوري است؟ براي همين، پرسيدم: مزه اش چطور بود؟ باز هم تعظيم كرد.

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

 

ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط:

پکیج پاورپوینت های درس نگارش پایه هفتم: (درس 1 الی درس 8)

پاورپوینت درس 1 نگارش پایه هفتم: نقشه نوشتن

پاورپوینت درس 2 نگارش پایه هفتم: بخش های نوشته

پاورپوینت درس 3 نگارش پایه هفتم: طبقه بندی موضوع

پاورپوینت درس 4 نگارش پایه هفتم: کوچک تر کردن موضوع

پاورپوینت درس 5 نگارش پایه هفتم: بند های بخش میانی (بدنه)

پاورپوینت درس 6 نگارش پایه هفتم: جمله موضوع

پاورپوینت درس 7 نگارش پایه هفتم: راهی برای نظم دادن به ذهن و نوشته

پاورپوینت درس 8 نگارش پایه هفتم: روشی برای نوشتن دوباره موضوع های ذهنی

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *