پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 59 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

درس هفتم دین و زندگی دوازدهم بازگشت انقلاب علیه خود دین و زندگی دوازدهم در میان مخلوقات، انسان موجودی است که علاوه بر ایستادگی در برابر موانع بیرونی، می تواند در برابر موانع درونی نیز ایستادگی کرده و حتی علیه خود انقلاب کند. درس هفتم بازگشت انقلاب علیه خود دین و زندگی دوازدهم انسان هم می تواند با پیروی از عقل، علیه تمایلات ناپسند خود قیام کند و هم می تواند با پیروی از نفس اماره و انجام گناه، از فرمانهای خداوند سرپیچی کرده و به خود ستم روا دارد. درس هفتم بازگشت حقیقت توبه دین و زندگی دوازدهم توبه در لغت به معنای بازگشت است و درمورد بندگان، به معنای بازگشت از گناه به سوی خداوند و قرار گرفتن در دامن عفو و غفران اوست. درس هفتم بازگشت حقیقت توبه دین و زندگی دوازدهم حالت توبه وقتی رخ می دهد که انسان از گناه پشیمان شده و قصد انجام آن را نداشته باشد. با بازگشت بندة گناهکار، خداوند نیز به سوی او بازمی گردد و درهای رحمتش را به رویش می گشاید و آرامش را به قلب او بازمی گرداند. درس هفتم بازگشت حقیقت توبه دین و زندگی دوازدهم همین که انسان بعد از انجام گناه، در دل احساس پشیمانی کند و زبان حالش این باشد که : (( چقدر بد شد! کاش این کار را نمی کردم، چرا به فرمان خدا بی توجهی کردم؟)) توبه انجام شده و گناه بخشیده می شود. درس هفتم بازگشت حقیقت توبه دین و زندگی دوازدهم امام باقر ( ع) می فرماید: (( برای توبه کردن پشیمانی کافی است.)) درس هفتم بازگشت حقیقت توبه دین و زندگی دوازدهم توبه و پاکی توبه و پاکی توبه و پاکی توبه و پاکی توبه و پاکی توبه و پاکی توبه و پاکی توبه و پاکی حیله های شیطان حیله های شیطان حیله های شیطان مراحل تکمیلی توبه مراحل تکمیلی توبه مراحل تکمیلی توبه مراحل تکمیلی توبه مراحل تکمیلی توبه توبة اجتماعی توبة اجتماعی توبة اجتماعی تا چه زمانی برای توبه کردن مهلت داریم.

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط

پکیج پاورپوینت های درس دین و زندگی پایه دوازدهم: (درس اول الی درس دهم)

پاورپوینت درس 1 دین و زندگی پایه دوازدهم: هستی بخش

پاورپوینت درس 2 دین و زندگی پایه دوازدهم: یگانه بی همتا

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 4 دین و زندگی پایه دوازدهم: فقط برای او

پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

پاورپوینت درس 6 دین و زندگی پایه دوازدهم: سنت های خداوند در زندگی

پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

پاورپوینت درس 8 دین و زندگی پایه دوازدهم: احکام الهی در زندگی امروز

پاورپوینت درس 9 دین و زندگی پایه دوازدهم: پایه های استوار

پاورپوینت درس 10 دین و زندگی پایه دوازدهم: تمدن جدید و مسئولیت ما

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *