پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 50 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

درس پنجم دین و زندگی دوازدهم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم اختیار، که به معنای توانایی بر انجام یک کار و یا ترک آن است، یک حقیقت وجدانی است. حتّی کسی که اختیار را در سخن یا بحث انکار میکند، در عمل از آن بهره می برد و آن را اثبات میکند. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم البته باید توجّه داشته باشیم که بسیاری از امور اختیاری نیست و ما در وقوع آنها نقشی نداریم. در عین حال، باید توجه داشت که همین اختیار محدودی که داریم، مبنای تصمیم گیری های ما و تعیین کنندة عاقبت و سرنوشت ماست. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم همة ما با وجود روشن بودن اختیار و بی نیازی آن از استدلال، شواهدی بر وجود آن را در خود می یابیم که عبارتند از: تفکّر و تصمیم احساس رضایت یا پشیمانی مسئولیت پذیری درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم تفکّر و تصمیم درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم احساس رضایت یا پشیمانی هرگاه در کاری موفق می شویم احساس رضایت و هرگاه در کاری مرتکب اشتباه می شویم احساس ندامت و پشیمانی می کنیم. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم مسئولیت پذیری اگر کسی پیمان شکنی کند و مسئولیتش را انجام ندهد خود را مستحق مجازات می داند. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود زمینه ساز شکوفایی اختیار زمینه ساز شکوفایی اختیار زمینه ساز شکوفایی اختیار زمینه ساز شکوفایی اختیار قدر و قضای الهی قدر و قضای الهی قدر و قضای الهی اصلاح یک پندار اصلاح یک پندار اصلاح یک پندار اختیار انسان.

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط

پکیج پاورپوینت های درس دین و زندگی پایه دوازدهم: (درس اول الی درس دهم)

پاورپوینت درس 1 دین و زندگی پایه دوازدهم: هستی بخش

پاورپوینت درس 2 دین و زندگی پایه دوازدهم: یگانه بی همتا

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 4 دین و زندگی پایه دوازدهم: فقط برای او

پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

پاورپوینت درس 6 دین و زندگی پایه دوازدهم: سنت های خداوند در زندگی

پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

پاورپوینت درس 8 دین و زندگی پایه دوازدهم: احکام الهی در زندگی امروز

پاورپوینت درس 9 دین و زندگی پایه دوازدهم: پایه های استوار

پاورپوینت درس 10 دین و زندگی پایه دوازدهم: تمدن جدید و مسئولیت ما

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *