پاورپوینت درس 4 از مطالعات پنجم ابتدایی (من عضو گروه هستم)

پاورپوینت درس 4 از مطالعات پنجم ابتدایی (من عضو گروه هستم)

از ویژگی های این فایل آموزشی:

* تعداد اسلاید:19 

* حجم فایل:10.4 مگابایت

* استفاده از تصاویر و ویدئوهای آموزشی مرتبط با فایل

* پاسخ تمامی کاربرگه ها و فعالیت ها درون فایل گنجانده شده است

 در این فایل دانش آموز یاد میگیرد گروه چیست و به عنوان یکی از اعضای گروه چه کارهایی باید انجام دهد و از چه قوانین و مقرراتی پیروی کند. درمورد مفهوم مشورت و همفکری اطلاعات کسب می کند و می آموزد که این امر در زندگی شخصی او نیز بسیار مهم است و باید به آن توجه کند. اطلاعاتی درمورد مفهوم شورا و دلیل بوجود آمدن شورای دانش آموزی مدرسه خود کسب می کند. تمامی مطالبی که در این فایل گنجانده شده کاملا مطابق با مطالب خود درس بوده و سعی شده در بهترین حالت ممکن برای دانش آموزان طراحی شود.

این فایل بهترین وسیله برای معلمان عزیزی است که تلاش می کنند هرچه هوشمندانه تر و با روش های تاثیرگذارتری مطالب آموزشی را به دانش آموزان خود بیآموزند. همچنین بهترین وسیله برای دانش آموزانی است که به دنیال روشی راحتتر و موثرتر برای مرور درس و یادگیری و به خاطر سپاری بهتر درس هستند.

هرگونه استفاده و فروش غیر قانونی و کپی برداری از این اثر شرعاً حرام است

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *