پاورپوینت درس اول زبان انگلیسی پایه دوازدهم

پاورپوینت درس اول زبان انگلیسی پایه دوازدهم

بنام خدا !برای دانش آموزان دانش نوینی پاورپوینت درس اول زبان انگلیسی دوازدهم با عنوان Sense of Appreciation  را آماده کرده ایم . این محصول آموزشی مرجعی مناسب برای شروع یادگیری درس اول زبان انگلیسی دوازدهم است . زیرا  پاورپوینت درس اول زبان انگلیسی دوازدهم  علاوه بر پوشش تمامی مطالب کتاب ، حاوی ترجمه ی دقیق قسمت های مهم کتاب و آموزش کلمات جدید درس اول در چند قسمت می باشد . این پاورپوینت هم برای دبیران گرامی در جهت آموزش و هم برای دانش آموزان برای مطالعه (و حتی self study )  بهترین گزینه است . این پاورپوینت حاوی ۵۶ اسلاید است

پاورپوینت درس اول زبان انگلیسی دوازدهم با عنوان Sense of Appreciation

همانطور که می دانید هر درس زبان انگلیسی در کتاب جدید التالیف شامل بخش های متفاوت زیر است :

  • Get ready
  • Conversation
  • New words and Expressions
  • Read and Practice
  • Reading
  • Reading Strategy
  • Vocabulary Development
  • Grammar
  • Listen and Speaking
  • Writing

در هرکدام از این بخش ها اگر متنی وجود داشته باشد در این پاورپوینت ترجمه ی دقیق آن با رعایت نکات گرامری مربوطه آورده شده است . همین جا جا داره که یک نکته را به دانش آموزانی که امسال قراره در آزمون کنکور و امتحانات نهایی شرکت کنند گوشزد کنم . این نکته که همیشه به ما گفته اند در آزمون های تستی مانند کنکور شما فقط باید متن را skimming  یا سطحی خوانی کنید و آن را به صورت کامل ترجمه نکنید فقط برای جواب دادن به سوالات در سر جلسه ی آزمون کاربرد دارد و دانش آموز و دبیر نباید در هنگام آموزش به سطحی خوانی اکتفا کند بلکه در این سطح آموزشی متن باید با رعایت نکات گرامری به طور کامل ترجمه شود .

لغات جدید را چگونه به حافظه ی بلند مدت بسپاریم ؟

اما در رابطه با آموزش لغات جدید یکی از کم بازده ترین روش ها این است که شما یک لیست از کلمات جدید که رو به روی آنها معنی شان آورده شده است تهیه کنید و آن را طوطی وار حفظ کنید . با استفاده از این روش شاید تا فردا صبح سر کلاس یا حد اکثر هفته ی بعد معنی کلمه را به یاد داشته باشید اما این کلمه وارد حافظه ی دراز مدت شما نخواهد شد . برای یادگیری عمیق کلمات جدید باید در ابتدا برای هر کلمه توضیح مختصری از اصلی ترین معنا ، لغات مترادف و جملات پرکاربرد مربوط آن را مطالعه کنید و سپس لغت جدید را در سه جمله به کار ببرید . بله ! باید شروع به جمله سازی کنید ! درست مثل دبستانی ها !

این پاورپوینت هم برای آموزش لغات جدید از همین روش استفاده کرده است . ما به این روش اعتقاد داریم . البته جمله سازی بر عهده ی شماست .

در بعضی از قسمت های کتاب که سوالاتی از دانش آموزان با هدف آموزش پرسیده شده است پاسخ آن در پاورپوینت درس اول زبان دوازدهم وجود دارد و شما می توانید مانند نوعی حل تمرین از آن استفاده کنید .

اگر هنوز در خرید شک دارید نکات زیر را مطالعه کنید!

پاورپوینت های درس اول زبان انگلیسی پایه دوازدهم از نظر علمی قابل اعتماد هستند ؟

باید بگیم که ما پاورپوینت ها را مطابق با کتاب درسی تهیه می کنیم و تمامی نکات کتاب را در قالبی بسیار زیبا و ساختار مند شامل میشه. همچنین مطالب نوشته شده چندین بار ویرایش نگارشی و علمی می شوند تا به دست شما عزیزان برسند. تیم ها متشکل از بهترین های ایران در زمینه تدریس و آموزش است پس نیازی نیست نگران مطالب و طرح های ما باشید.

قیمت پاورپوینت های درس اول زبان انگلیسی پایه دوازدهم به صرفه هست ؟

ما نهایت تلاش خود را کرده ایم تا بهترین قیمت و کمترین قیمت منطقی را برای شما عزیزان در نظر بگیریم تا فروش بیشتری داشته باشیم تا درآمد زایی کنیم . نه اینکه در قبال افزایش هزینه مشتریان خود را برنجانیم . قیمتی که برای فایل ها در نظر گرفته می شود در مقابل زحمتی که قرار است شما برای تهیه فایل ها بکشید بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی است.

آیا پس از خرید پشتیبانی می شوم ؟

بله حتما ! یکی از ویژگی هایی که ایران پاورپوینت دارد پشتیبانی همه ساعته از فایل هاست. در صورتی که از فایل ها ناراضی باشید که بسیار بعید است در اسرع وقت پول به حساب شما باز گشت داده می شود. همچنین اگر مشکلی در دانلود فایل ها ، اجرای آنها یا هر مورد دیگری داشته باشید تیم ما حتما شما را با توجه به شماره تماس و آدرس ایمیلی که واردکرده اید یاری خواهند کرد.

شماره تماس پشتیبانی نیز در بالای وب سایت برای شما درج شده است.

چطوری  پاورپوینت های درس اول انگلیسی پایه دوازدهم رو دانلود کنم ؟

سه سوته !  دکمه خرید رو بزنید و سپس کافیه آدرس ایمیل و شماره تماس خودتون رو وارد کنین و بعدش دکمه پرداخت رو بزنین تا به درگاه پرداخت وصل شین . پس از انتخاب کارت شتاب گزینه پرداخت رو بزنین تا پرداخت شه بعد از پرداخت به صفحه دانلود وارد میشید وو میتونیننننننن فایل مورد نظر رو دانلود کنین . اگر احیاناصفحه رو بستین جای نگرانی نداره چون فایل ها به ایمیلی که وارد کردین هم ارسال میشه !

در نهایت اینکه ما معتقدیم کیفیت برترین تبلیغ برای هر فروشنده است !

قول میدم اگر یک بار خرید کنید باز هم به سایت برمیگردین:)

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *