پاورپوینت «حسابرسی مبتنی بر ریسک»

پاورپوینت «حسابرسی مبتنی بر ریسک»

پاورپوینت ارائه شده با موضوع «حسابرسی مبتنی بر ریسک» از مباحث درس حسابرسی و حسابرسی پیشرفته ویژه دانشجویان رشته حسابداری می باشد.

 فایل موجود  در قالب 54 اسلاید بسیار جامع, کاملا باز و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

قسمتی از متن: یکی از فرآیندهای مهم در حسابرسی تعیین ریسک حسابرسی است. طبق استانداردهای حسابرسی هدف حسابرسی صورتهای مالی این است که حسابرس بتواند درباره اینکه صورت های مالی از تمام جنبه های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری تهیه شده است یا خیر اظهار نظر کند. این اظهار نظر همواره با میزانی از خطر روبرو است که به آن خطر حسابرسی (Audit Risk) می گویند. به عبارتی ریسک حسابرسی یعنی آن ریسکی که تحریف با اهمیتی در صورتهای مالی وجود داشته باشد و حسابرس ندانسته نظر خود را از بابت آن تعدیل نکند….

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *