پاورپوینت بودجه بندی بر مبنای فعالیت

پاورپوینت بودجه بندی بر مبنای فعالیت

پاورپوینت ارائه شده با موضوع «بودجه بندی بر مبنای فعالیت» از مباحث مطرح در دروس حسابداری مدیریت ویژه دانشجویان رشته حسابداری می باشد.

 پاور تهیه شده در قالب 21 اسلاید, بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

قسمتی از متن: بسیاري از مدیران، امروزه تمایل دارند که فرآیند بودجه ریزي را از انتها (از سمت خروجی ها) آغاز نمایند. در بودجه ریزي سنتی، بودجه بصورت بسیار تفصیلی تهیه می گردید که این امر موجبات دقت و صحت را فراهم می نمود، اما بسیاري از مفروضات این سیستم سئوال برانگیز بودند. بسیاري از موارد تکراري در سیاستهاي داخلی و ساختارهاي سازمانی ، ممکن است این طریقه بودجه ریزي را به یک طرح ایده آل غیر واقعی مبدل سازد .یکی از ضعف هاي اساسی رویکرد سنتی، عدم تناسب سطح فعالیت و بودجه اختصاص داده شده به هر واحد بود. رویکرد نوینی که امروزه جایگزین شیوه هاي قدیمی بودجه ریزي گردیده ، رویکرد بودجه ریزي برمبناي فعالیت(ABB)  است.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *