پاورپوینت ارائه آنمی های مگالوبلاستیک (megaloblastic anemia)

پاورپوینت ارائه آنمی های مگالوبلاستیک (megaloblastic anemia)

قابل توجه تمام دانشجویان عزیزی که واحد هماتولوژی دارند: پزشکی، دندانپزشکی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری، تحصیلات تکمیلی هماتولوژی و ....: 

پاورپوینت بسیار عالی، کامل و جامع آنمی های مگالوبلاستیک و ماکروسیتیک

قابل استفاده اساتید محترم جهت تدریس و دانشجویان عزیز برای ارائه کلاسی، سمینار و تحقیق ترم.

تعداد اسلاید: 46 اسلاید به زبان فارسی و مانند تمام دیگر محصولات ما قابل اصلاح و تغییر (که البته نیازی هم ندارد و بسیار کامل است).

دوستا عزیز در تهیه این پاورپوینت با صرف وقت زیاد کمال دقت درگزینش و چینش مطالب از مهمترین رفرنس های هماتولوژی پزشکی به همراه تعداد زیادی از تصاویر آزمایشگاهی تشخیصی و شماتیک با کیفیت فوق العاده و مرتبت با مطالب استفاده شده است. لذا با خیال کاملا راحت خرید نمایید. 

 

مطالب شامل: مقدمه ای بر کم خونی های مگالوبلاستیک و تعاریف آن ها، یافته های کلینیکی، یافته های آزمایشگاهی، شرایط مغزاستخوان در آنمی مگالوبلاستیک، تغییرات پیش سازهای اریتروئیدی، دیگر تغییرات متابولیکی RBCها، متابولیسم کوبالامین (ویتامین B12)، وظایف ویتامین B12، انتقال ترانس کوبالامین در بدن، جذب ویتامین B12، نقش فاکتور داخلی معده در جذب ویتامین B12، علل کمبود ویتامین B12، پاتوفیزیولوژی، نقش اسید فولیک (ویتامین B9) و وظایف آن در بدن، منابع و کمبود اسید فولیک، تظاهرات بالینی و آزمایشگاهی کمبود ویتامین B9 دربدن، تشخیص فقر ویتامین B12 و B9، آنمی پرنیشیوز، تست شیلینگ. 

 

توجه: تصویر این آیتم، تصویر اسلاید های ابتدایی این محصول می باشد. لطفا برروی آن کلیک کنید و آن را مشاهده نمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *