پاورپوینت اخلاق حرفه ای پودمان 3 درستکاری

پاورپوینت اخلاق حرفه ای پودمان 3 درستکاری

پاورپوینت اخلاق حرفه ای پودمان 3 درستکاری

تعداد اسلاید : 30 اسلاید 

 

 

ویژگی های این پاورپوینت:

قابل ویرایش بودن پاورپوینت

در این پاورپوینت تمام موضوعات منطبق با کتاب درسی به بهترین وجه در کنار هم قرار گرفته اند.

از تصاویر زیبا برای تاثیر بیشتر استفاده شده است.

در این پاورپوینت ما مطالب را به صورت بسیار زیبا برای شما آموزش داده ایم.

 اگر قصد ارائه در کلاس یا تدریس دارید بسیار مناسب می باشد.

 

قسمتی از اسلاید:

 

معنای لغوی درستکاری

معنای استوار کار، حکیم، آنکه کارهایش به راستی و درستی انجام گیرد، درست کردار، و معتمد آمده است و مترادف درستکاری امانت دار، امین، ثقه، درست، درست کردار، صحیح العمل، فریور، مؤتمن، مصیب و نیکوکار است و متضاد آن دغل است.

تعریف اصطلاحی درستكاري ريشة درستكاري، »عزت نفس« است. به اين معنا كه انسان براي رسيدن به مقاصدش به نيروها و استعدادهاي خدادادي خود تكيه كند و در اين راه چشم به ديگران ندوزد و شخصيت، شرافت و آبروي خود را به ديگران نفروشد. البته انسان موجودي اجتماعي است و براي بقاي خود به رابطه با ديگران نيازمند است. پس لازم است در ارتباط با ديگران، نرم خو، مهربان و خوش گفتار باشد؛ اما در عين حال نبايد خود را خوار و زبون نمايد و نيازهاي خود را با تملق و چاپلوسي از ديگران بخواهد. بلكه در عين ادب و احترام، با حفظ عزت نفس بداند كه روزي ده حقيقي و مسبب االسباب خداوند است و ديگران هر كس و هرچه باشند فقط ابزار و وسيله هستند.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *