پاورپوینت آماده تدریس پایش همودینامیک

پاورپوینت آماده تدریس پایش همودینامیک

این فایل که در قالب پاورپوینت و در 87 اسلاید تهیه و تنظیم شده است قابل ویرایش بوده و ویژه تدریس مبحث همودینامیک و دانشجویان محترم کارشناسی ارشد می باشد.

 

اهمیت پایش همودینامیک - اصول اندازه گیری - اهداف پایش همودینامیک - روش های پایش همودینامیک - روش های غیر تهاجمی - روش های تهاجمی - مایعات دریافتی - راه های دفع - در چه مواقعی باید جذب و دفع بیمار کنترل شود - اختلالات مربوط به حجم مایع - هیپوولمی - علائم - اقدامات درمانی و مراقبت های پرستاری - هایپرولمی - جایگزینی داخل وریدی مایعات و الکترولیت ها - انواع محلول های کریستالوئیدی - محلول های ایزوتونیک - مانیتورینگ - انواع سیستم های مانیتورینگ - پالس اکسی متری - محدودیت های پالس اکسی متری - CVP - کاتتر شریان ریوی - PCWP - پایش فشار شریان ریوی و .... بخشی از مطالب مهم این فایل آموزشی می باشد.

 

 

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(6000 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

 

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

 

[email protected]

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *