پاورپلی 22 تدارک قدرتمند دفاع فرانسه A Repertoire For Black With the French Defence

پاورپلی 22 تدارک قدرتمند دفاع فرانسه A Repertoire For Black With the French Defence

پاورپلی 22 تدارک قدرتمند دفاع فرانسه برای سیاه

Powerplay 22

A Repertoire For Black With the French Defence

توسط: GM Daniel King

دفاع فرانسه یکی از مطمئن ترین شروع بازیها در برابر e4 است. زنجیره پیاده ای محکم مرکزی از شاه سیاه محافظت می کند و زمینه را برای حملات متقابل هر دو جناح فراهم می کند. در این دی وی دی استاد بزرگ دانیل کینگ یک تدارک کامل برای سیاه را با دفاع فرانسوی ارائه می دهد.
در حدود ده بازی آموزنده، تمام خطوط اصلی سفید علیه دفاع فرانسه پوشش داده شده است. دفاع فرانسه یکی از انعطاف پذیرترین شروع بازیهاست. این دی وی دی سیستم های مختلفی را مورد بررسی قرار می دهد تا همیشه بتوانید راحت در مقابل طرح های مختلف سفید بازی کنید.
در مورد بازی ها به طور کامل بحث شده است تا شما بتوانید استراتژی های کاربردی هر دو طرف را کاملا درک کنید. این دوره ذهن شما را به چالش می کشد و الهام بخش بسیاری از ایده های شروع بازی شما خواهد بود.
در لحظات حساس بازی استاد بزرگ مکث کرده و به شما فرصت می دهد که بهترین حرکت را پیدا کرده و بازی کنید، روشی که باعث آموزش بهتر برای شما خواهد شد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *