پاوربوک کاروکان 2020 Power Book Caro-Kan

پاوربوک کاروکان 2020 Power Book Caro-Kan

پاوربوک کاروکان 2020

Power Book Caro-Kan 2020

همراه با Chessbase Reader 2017

کاروکان را به عنوان یک شروع بازی امن و مطمئن می شناسند، زیرا بسیار کم پیش می آید که سیاه مجبور به ایجاد ساختار بد پیاده ای شود. امروز روش کاملا جدیدی برای تمرین و یادگیری شروع بازی وجود دارد که به آن پاوربوک میگویند.
پس از حرکات e5 Bf5 4.Nf3 e6 5.Be2 Nd7 6.0-0 سیاه انتخاب های گسترده ای دارد که هر کدام منجر به پوزسیون خاص خود و حرکات های لازم خود می شود. پاوربوک کاروکان این شروع بازی و واریانت های مختلف آن را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهد.
ما در Powerbook بیش از 43000 بازی داریم، اما بانک اطلاعاتی آنلاین تنها 335 بازی دارد که تعداد بسیار کمی از این بازی ها توسط بازیکنان برتر جهان انجام شده است و همه آنها مربوط مسابقات بولت و رپید است. علاوه بر این آمار برد برای سفید در دیتابیس آنلاین بد نیست، اما پاوربوک ۲۰۲۰ فرصتی عالی برای شماست که با شروع بازی کاروکان پیشرفت بسیاری در نتایج خود داشته باشید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *