هنر ابتکار عمل The Art of Forcing Chess

هنر ابتکار عمل The Art of Forcing Chess

هنر ابتکار عمل

The Art of Forcing Chess

توسط: GM Josh Friedel

فرمت: MP4

در شطرنج ابتکار عمل همه چیز است. وقتی ویلهلم اشتاینیتز اولین قهرمان جهان، اصول شطرنج کلاسیک خود را مطرح کرد، گفت: “فقط بازیکن با ابتکار عمل حق حمله دارد”.
ابتکار عمل را بدست آورید و بازی را به دست بگیرید. هر حرکتی شما حاوی یک تهدید مرگبار است و طرح حریفان فرصت اجرا شدن ندارد. تمام آنچه آنها می توانند انجام دهند این است که به حرکت شما واکنش منفعلانه نشان دهند، و امیدوار باشند که حرکت بعدی شما بازی را تمام نکند.
در این دوره می توانید هنر ابتکار عمل را از استاد بزرگ آمریکایی Josh Friedel فرا بگیرید.
این دوره 5 ساعته به شما می آموزد که چگونه به شیوه ای جدید فکر کنید، حرکات اجباری را اولویت بندی کنید و چگونه از تاکتیک ها و قربانی ها برای زدن ضربه نهایی به حریف استفاده کنید.
استاد بزرگ Josh Friedel یکی از مشهور ترین بازیکنان حمله ای است و می گوید این توانایی را از رویکرد به نمایش گذاشتن طرح و حرکات اجباری بدست آورده است.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *