همانند مگنوس کارلسن مبارزه کنید (شروع بازی سیسیلی) نسخه کم حجم Fight like magnus

همانند مگنوس کارلسن مبارزه کنید (شروع بازی سیسیلی) نسخه کم حجم Fight like magnus

همانند مگنوس کارلسن مبارزه کنید (شروع بازی سیسیلی)

Fight like Magnus

by IM Sielecki

فرمت : MP4 نسخه کم حجم و با کیفیت

محصول : 2019  CHESSABLE

مدت زمان آموزش : بیش از 20 ساعت

 

قهرمان جهان مگنوس کارلسن رکورد شگفت انگیزی از شروع بازی سیسیلی در بازی های فکری دارد. او از سال 2011 حتی یک بازی را در آن شروع بازی از دست نداده است.
بیشترین پاسخ در مقابل e4 ، e5 است اما کارلسن به ما نشان داد که دفاع سیسیلی میتواند بسیار موثر و خطرناک باشد او این نکته را در بازی قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸ نیز ثابت کرد.

 

پیام قهرمان جهان:
همه می دانند که من از سیسیلی را به شدت ، به خصوص شاخه Sveshnikov بسیار استفاده می کنم. در این دوره جدید، IM Sielecki بسیاری از واریانتهای مهم بازی های من را توضیح می دهد. او یک تدارک منسجم و حمله ای ایجاد کرد. من و تیمم همیشه مرزهای تئوری شطرنج را تحت فشار قرار می دهیم. پس از مطالعه این دوره ، شما قرار است شاخه های جدید را در این مجموعه به همراه من کشف کنید. لذت ببرید! (مگنوس کارلسن نوامبر 2019)

این مجموعه شامل 12 فصل اصلی است که با همه پاسخ های سفید، همچنین شاخه های رایج را به صورت کامل و بهینه مورد بررسی قرار می دهد.

این دوره شامل: گزیده ای از 40 واریانت سیسیلی است که شما ابتدا باید آنها را یاد بگیرید تا یک نمای کلی از سیسیلی در ذهن داشته باشید. این مجموعه تمامی نکات ضروری را شامل میشود. همچنین توضیحات گسترده ای در مورد ایده ها و مفاهیم اساسی شروع بازی سیسیلی و وسط بازی آن ارائه می دهد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *