نمونه سوال ریاضی و آمار دهم انسانی نوبت دوم ورد

نمونه سوال ریاضی و آمار دهم انسانی نوبت دوم ورد

دانلود نمونه سوال ریاضی و آمار دهم انسانی نوبت دوم در ورد با پاسخنامه

در این پست با ارائه نمونه سوال ریاضی و آمار 1 پایه دهم انسانی جهت گرفتن امتحان نوبت دوم درس مربوطه با سطح سوالات استاندارد و ساده و متوسط، قابل ویرایش در ورد و به همراه پاسخنامه تایپ شده در دو صفحه با فرمت docx  می پردازیم.

این نمونه سوال قابل استفاده برای معلمان درس مربوطه جهت برگزاری امتحان نوبت دوم طراحی شده و در یک فایل word سوالات و پاسخنامه در ادامه آن قرار داده ایم که می توانید به دلخواه خود در صورت لازم تغییر و ویرایش کنید و یا اینکه مستقیما پرینت بگیرید. 

پاسخنامه هم در ادامه سوالات به تعداد دو صفحه آمده است که راهنمای تصحیح شما در حین تصحیح برگه های امتحانی است. و البته تحویل پاسخنامه علاوه بر سوالات به آموزشگاه الزامی است.

سعی ما بر این است که متناسب با اهداف آموزشی کتاب درسی سوالات را طراحی نموده و هر آنچه که یک نمونه سوال استاندارد باید دارا باشد را در طراحی و تایپ مدنظر قرار داده ایم. می دانید طراحی و تایپ یک نمونه سوال استاندارد  وقت گیر و دردسرساز بوده، اما ما با دقت و صرف وقت این کار را انجام داده و شما عزیزان می توانید از محصولات ما جهت جلوگیری از اتلاف وقت استفاده کنید. پیشنهادات و یا سوالات خود قبل و یا بعد از خرید، می توانید با ما از طریق پشتیبانی واتساپ ما در میان بگذارید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *