نقشه آفلاین گوگل مپ ایران 2018 بزرگنمایی 15x

نقشه آفلاین گوگل مپ ایران 2018 بزرگنمایی 15x

 اگر اهل مسافرت هستید و یا به بازدید از مکان های جدید علاقه مندید، حتما از اهمیت به همراه داشتن نقشه اطلاع دارید. این روز‌ها کمتر کسی پیدا می‌شود که برای پیدا کردن آدرس مکانی، از ماشین پیاده شده و از افراد حاضر در محل به سوال پرسیدن مشغول شود. همچنین برای بسیاری از ما پیش آمده است که زمانی برای رفتن به شهری یا آدرس دیگری در شهر خودمان و یا پیدا کردن بعضی از مکان‌ها ، ساعت ها در نقشه‌های کاغذی دنبال مکان مورد نظر گشتیم و یا برای رفتن به شهر دیگری به دنبال جاده‌های مناسب بوده‌ایم که همه اینها با مشکلاتی همراه می شد.

 **************************************************************************************************

نقشه آفلاین Google Maps کشور ایران

بروزرسانی: 1397/06/10 ( بزرگنمایی  15x) فارسی

 **************************************************************************************************

 با توسعه فناوری و گسترش روزافزون آن ، روش‌های سنتی و قدیمی جای خود را به روش‌های مدرن امروزی داده‌اند.

امروزه کاربران می‌توانند تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود به راحتی به نقشه شهرها و راه های ایران دسترسی داشته باشند. نقشه ای که راه ها و جاده ها را به خوبی نمایش داده و شما را برای رسیدن به مقصد به درستی راهنمایی کند.

 در این میان ، نقشه های Google بهترین نوع نقشه در میان نقشه های موجود در جهان محسوب می شود . با استفاده از این نقشه شما می توانید با استفاده از GPS گوشی خود مکان های مورد نظر خود را یافته و راه ها و شهر های ایران را با جزئیات بالا مشاهده نمایید. اما برای استفاده از این نقشه نیازمند اینترنت هستید که از لحاظ هزینه و ضریب پوشش اینترنت در کشورمان مقرون به صرفه نیست. اینجاست که یک نقشه آفلاین Google حلال مشکلات خواهد بود.

 اکنون شما می توانید نقشه آفلاین ایران را بهمراه نقشه راه ها و شهرها و مسیرهای اصلی و فرعی داخل شهری را بر روی گوشی تلفن همراه خود داشته باشید تا بدون احتیاج به اینترنت و از طریق یک اپلیکیشن و GPS گوشی، مکان های مورد نظر خود را جستجو و مسیریابی نمایید.

 

توضیحات:

* لطفا راهنمای فارسی را مطالعه فرمایید. از اینجا دانلود کنید.

* جهت ارتباط و تماس با ما به اینجا مراجعه فرمایید.

* برای دریافت آموزش ها و فایل های مورد نیاز به اینجا مراجعه فرمایید.

* فرمت نقشه ها sqlitedb. می باشد.

* حجم اصلی نقشه 1.30 گیگابایت می باشد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *